Belgijski deweloper Ciril inwestuje na warszawskiej Woli

Na mapie nieruchomości w rozwijającej się dzielnicy Warszawy – Woli, pojawił się nowy aktor. To belgijska firma Ciril, która nabyła działkę o powierzchni niemalże 2500 metrów kwadratowych, usytuowaną przy malowniczej ulicy Przyokopowej. Deweloper planuje na tym terenie wzniesienie nowoczesnej konstrukcji będącej domem dla 51 de-luxe apartamentów.

Inwestycja ta stanowi drugie podejście firmy Ciril do ekspansji na warszawskim rynku nieruchomości. Działka, na której planowane jest to ambitne przedsięwzięcie, znajduje się strategicznie blisko zarówno placu Zawiszy, jak i ronda Daszyńskiego. Zlokalizowanie budynku na tak atrakcyjnym terenie cieszyć będzie przyszłych mieszkańców.

Ciril jest częścią Grupy Democo, która działa na polskim rynku już od prawie trzech dekad. To oni odpowiedzą za realizację całego projektu. De facto, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego określa, że budynek, który ma tu stanąć, nie może przekraczać wysokości 30 metrów. Co więcej, przewiduje on także, że co najmniej jedna czwarta całości działki, czyli około 625 metrów kwadratowych, powinna zostać przeznaczona na teren zielony.