Zagadka brutalnej śmierci 45-letniej matki dwójki dzieci na Mazowszu – przestępstwo w Szumsku

W malowniczym Szumsku na Mazowszu doszło do zbrodni, która wstrząsnęła lokalną społecznością. W jednym z domów jednorodzinnych znajdujących się w tej miejscowości, przypadkowy odkrywca natknął się na ciało 45-letniej kobiety. Ta tragiczna figura to wdowa, która wychowywała dwójkę swoich dzieci. W wyniku dokonanych badań, ujawniono, że kobieta padła ofiarą brutalnego morderstwa. Służby policyjne zatrzymały osobę, która jest podejrzana o popełnienie tego strasznego czynu. Szczegółowe śledztwo dotyczące tej sprawy prowadzi mławiecka prokuratura.

Wtorek, 14 listopada, w miejscowości Szumsk przerodził się w dzień pełen bólu i żałoby. W jednym z domów jednorodzinnych odnaleziono ciało 45-letniej matki dwojga dzieci i wdowy.

Otrzymaliśmy zgłoszenie tego tragicznego wydarzenia we wtorek około godziny 15:00. Ciało nieszczęsnej kobiety zostało odnalezione na terenie jej własnego domu jednorodzinnego – przekazała informacje w rozmowie z naszym portalem asp.szt. Anna Pawłowska, z Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

Służby policyjne i prokuratora pracowali bez przerwy na miejscu zdarzenia, aż do rannych godzin środowych, aby zgromadzić jak najwięcej dowodów i informacji na temat tego przerażającego przestępstwa.