Wyjątkowa Okazja na Poszukiwanie Skarbów: Kolejna Odsłona Wyprzedaży Garażowej w Galerii Północnej

Zaplanowana na najbliższą niedzielę, 16 czerwca, kolejna odsłona Wyprzedaży Garażowej w Galerii Północnej to wydarzenie, które z pewnością przyciągnie mieszkańców Warszawy. Pomimo tego, że będzie to dzień wolny od handlu, galeria handlowa otworzy swoje drzwi dla wszystkich, którzy pragną odkryć niespodziewane skarby drugiej ręki. Między godzinami 12:00 a 16:00 stoiska pełne unikatowych przedmiotów zapełnią przestrzeń Galerii Północnej. Wejście na miejsce wydarzenia jest absolutnie bezpłatne.

Organizowany co kilka tygodni w Galerii Północnej garażowy targ to cykliczne wydarzenie, które z edycji na edycję ściąga coraz większą liczbę zarówno sprzedawców, jak i kupujących. Znajdą tu wszyscy szukający unikalnych przedmiotów – od ubrań, poprzez książki, aż po zabawki i sprzęt domowy.

Wspomniana niedziela, 16 czerwca, to dzień, kiedy kolejna Wyprzedaż Garażowa odbędzie się w Galerii Północnej, znajdującej się przy ul. Światowida 17. W godzinach od 12:00 do 16:00 będzie można poszukiwać wyjątkowych skarbów, przy czym wstęp na wydarzenie jest całkowicie darmowy dla wszystkich – zarówno sprzedających, jak i kupujących. Przedmioty, które nie są już potrzebne ich obecnym właścicielom, trafią w ręce nowych nabywców, co jest zgodne z ideami ekologii i zero waste.

Wyprzedaż garażowa w Galerii Północnej to miejsce, gdzie ekologia, idee zero waste, możliwość znalezienia unikatowych przedmiotów oraz spędzenia czasu w miłej atmosferze łączą się w jedno. To tutaj przedmioty otrzymują drugie życie.