Wygodne napełnianie sodastream w Warszawie!

Saturatory sodastream cieszą się coraz większą popularnością, zarówno w domach, jak i w miejscach pracy. Samodzielne przygotowywanie wody gazowanej to spora oszczędność, również możesz w ten sposób zrobić coś dobrego w kierunku ochrony środowiska. W specjalnych saturatorach wykorzystywane są cylindry wypełnione CO2. Gdy tego zabraknie, w firmie Auster napełnisz Twój pusty cylinder. U nas dokonasz wymiany nawet bez wychodzenia z domu!

Sodastream – co to jest?

Każdego dnia powinniśmy dostarczać minimum 1,5l wody dla naszego organizmu. To jednak i tak może być zbyt mało, gdy wykazuje się większą aktywność fizyczną Odwodnienie organizmu wiąże się z takimi problemami jak bóle głowy, osłabienie, suchość w ustach, przyspieszenie bicia serca, ospałość i wiele innych nieprzyjemnych dolegliwości. Nawadniając w odpowiedni sposób organizm zadbasz zarówno o swoje zdrowie fizyczne, jak i psychiczne!

Codziennie pijesz wodę gazowaną? Kochasz pić gazowane napoje? Jeśli tak, to koniecznie musisz zainteresować się saturatorami do wody gazowanej! W jakie rzeczy musisz się jeszcze zaopatrzyć? Nabój sodastream z gazem CO2 (kupisz go i wymienisz na pełny w naszym sklepie), specjalne butelki oraz woda. Użyj po prostu wody z kranu lub postaw na przefiltrowaną. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze, a samo przygotowanie wody gazowanej trwa dosłownie chwile!

Dlaczego warto wybrać domową wodę gazowaną?

sodastream nabijanie warszawa

Około 60 litrów wody gazowanej – tyle możesz przygotować z jednego naboju. To jest równowartość 40-tu plastikowych butelek o pojemności 1,5l. Domowa woda gazowana to ulga dla Twojego kręgosłupa, również i dla portfela. Zapomnij o noszeniu zgrzewek z wodą, też zaoszczędzisz na codziennych zakupach. Na dodatek woda gazowana ma przyjemny, lekko słodki smak, dzięki czemu będziesz w stanie wypić jej więcej – tak zrobisz duży krok w kierunku poprawy swojego zdrowia.

Ekologia, a bąbelkowanie

Około 440 plastikowych butelek rocznie – tyle średnio każdy z nas generuje kupując wodę i napoje gazowane. Dzięki sodastream możesz ograniczyć te ilości do zera i zadbasz o zdrowie naszej planety.

Woda gazowana zawsze przy Tobie!

Możesz pić wodę gazowaną w dowolnym miejscu! Korzystając z saturatorów sodastream, możesz cieszyć się świeżo przygotowaną wodą gazowaną w swoim domu, biurze, w pracy – 

wszędzie tam, gdzie będzie ekspres oraz specjalna butla sodastream. Sodastream to również możliwość dopasowania stopnia nagazowania wody. Wybierz idealny dla Ciebie wariant, według swoich preferencji: lekko, średnio lub mocno gazowana. Wykorzystując specjalne butelki wielokrotnego użytku, weźmiesz przygotowaną wcześniej wodę gazowaną, czy inny napój gazowany, w dowolne miejsce. Masz do wyboru butelki plastikowe, jak i szklane – butelki możesz myć w zmywarce.

Chcesz napełnić swój nabój? Wejdź na https://www.sodastream-napelnianie.pl/warszawa/

Napełnianie butli sodastream w Warszawie!

sodastream nabijanie warszawa

Jesteś z Warszawy i potrzebujesz napełnić swój nabój do saturatora? Firma Auster to jednocześnie sprzedaż, jak i wymiana butli sodastream zawierających gaz CO2 do przygotowania wody gazowanej. Wybierz idealne dla siebie rozwiązanie i wybierz jedną z dostępnych opcji.

Wyślij swoje puste naboje

Wyślij nam swoją paczkę z nabojem lub nabojami wymagających napełnienia przy pomocy wysyłki kurierskiej, lub skorzystaj z paczkomatu. Przesyłkę nadajesz na własny koszt.

Kup nowy cylinder z gazem

Nie masz jeszcze własnego cylindra, może chcesz zamówić kolejny? Złóż wybrane zamówienie, do którego zostanie doliczona kaucja w wysokości 100 zł, która zostanie Ci zwrócona, gdy odeślesz nam pusty nabój.

Napełnianie nabojów jest łatwiejsze niż myślisz. Możesz zrobić to już za 26,99 zł + koszt wysyłki. Zdecyduj się na jedną z oferowanych przez nas opcji i zacznij bąbelkować z sodastream.

Nie tylko woda – pij swoje ulubione napoje gazowane

Woda gazowana Ci nie wystarcza? Wykorzystaj gaz do sodastream do czegoś innego! Decydując się na zakup saturatora, możesz zamówić specjalne syropy smakowe i dodając je do wody z CO2 stworzyć we własnym domu jeden z wielu napojów gazowanych. Twoim faworytem jest Pepsi, 7UP, Mirinda, czy lemoniada lub energetyk? Wykorzystując specjalne koncentraty, przygotujesz dowolną ilość swojego ulubionego napoju, kiedy tylko będziesz mieć na to ochotę! Bez zbędnego wychodzenia do sklepu i przepłacania – jeden koncentrat wystarczy na około 9 litrów napoju.

Jaki kolor naboju sodastream wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz naboje do saturatorów typu soda stream takich jak: Spinel Soda, Soda Expert, Gasup, Wesper Aqua Frizz, Philips, Soda Speed i inne. Posiadamy uniwersalne naboje, te są kompatybilne z wszystkimi staturatorami sodastream. Dajemy gwarancję najwyższej jakości – naboje wykonane są ze sprawdzonych materiałów, z zachowaniem wszystkich standardów w celu zachowania bezpieczeństwa.

Dostępne są naboje w kolorze niebieskim oraz różowym. Nie różnią się one niczym, oprócz gwintu. Jaki zatem będzie dla Ciebie najlepszy? Dopasuj odpowiedni nabój do Twojego saturatora i butelek na wodę gazowaną. W nabojach w kolorze niebieskim zastosowany jest popularny gwint typu “twist” zakręcany. Niebieskie cylindry nie będą kompatybilne z ekspresami, które wykorzystują różowy nabój. W tym z kolei wykorzystany jest system quick connect pozwalający na szybki montaż cylindra w saturatorze.

Sprawdź, jak możesz to zrobić szybko i wygodnie wchodząc na stronę naszego sklepu https://auster.net.pl/sodastream/