Wielki korek na A2. Z ciężarówki wypadła blacha

Do zdarzenia doszło około 13.30. Z ciężarówki wypadła ogromna, ważąca blisko 10 ton, rola blachy. Ładunek zablokował cześć przejazdu. Zdarzenie miało miejsce na wysokości Pruszkowa. Zgodnie z mapami na drodze nadal występują utrudnienia.
 

Korek na 8 kilometrów

 
Zdarzenie, które miało miejsce w godzinach popołudniowych, nadal zbiera swoje żniwo. Na drogę wypadł duży ładunek blachy i zablokował drogę. Na miejscu pracują już służby. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie obejdzie się bez pomocy specjalistycznego sprzętu. W wyniku wypadku został uszkodzony inny pojazd, jednak nie odnotowano rannych.
 
W drodze do Warszawy zablokowane jest część pasów. Na miejscu jest policja oraz straż pożarna, która na miejscu pojawiła się po 15.30. Na ten moment prowadzone są prace, które mają usunąć blachę z drogi. Korek w tamtym czasie sięgał 8 kilometrów. Radzimy omijać to miejsce i w miarę możliwości wybierać inne trasy. Na ten moment nic nie wskazuje, aby sytuacja miała się poprawić.
 
Jak mówią policjanci, zdarzenie spowodował nieprawidłowo umieszczony ładunek, który zsunął się z naczepy pojazdu, uderzając w przód innego. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a według służb działania przebiegają prawidłowo i wkrótce droga powinna być już przejezdna.