Wesele w swojskim klimacie – gdzie zaplanować je w okolicach Warszawy?

Marzysz o weselu z dala od zgiełku stolicy? Chcesz, aby ten wyjątkowy dzień upłynął pod znakiem sielskiej atmosfery, w klimacie uroczystości z elementami stylu boho lub rustykalnego? Pomyśl o zorganizowaniu przyjęcia weselnego w okolicach Warszawy. Podpowiadamy, gdzie można zaplanować swojskie wesele!

Wesele w swojskim klimacie poza Warszawą – idealna lokalizacja

Wesele poza miastem jest na ogół idealną opcją dla par, które pragną, by uroczystość odbyła się z dala od gwaru miasta, w bliskim kontakcie z przyrodą. Oczywiście biesiada na świeżym powietrzu ma swój urok, ale warto mieć alternatywę na wypadek deszczu lub innego załamania pogody. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest zorganizowanie przyjęcia w miejscu, które ma nie tylko piękny, zielony teren, ale także dysponuje salą weselną utrzymaną w wiejskim klimacie. Jednocześnie trzeba pamiętać, by dla wygody pary młodej oraz zaproszonych gości miejsce organizowanej uroczystości nie znajdowało się zbyt daleko od Warszawy i umożliwiało bezproblemowy dojazd. Idealnym wyborem będzie Młyn Gąsiorowo położony koło Pułtuska.

Rustykalne wesele w dawnym gospodarstwie – wyjątkowa atmosfera

Swojski klimat uroczystości weselnej zapewni sala weselna zlokalizowana na terenie dawnej zagrody młynarskiej. Rozbudowany i przystosowany do współczesnych wymagań Młyn Gąsiorowo to przede wszystkim dobre miejsce na wesele w swojskim, a nawet ludowym klimacie. Odnowione budynki dawnej zagrody wraz z wystrojem w rustykalnym stylu współgrają ze spokojem i pięknem zielonego otoczenia. Zarówno wiejskie zabudowania, jak i krajobraz rozległego terenu, piękne kwiaty, okazałe drzewa, niesamowity zachód słońca oraz atmosfera ciszy i spokoju przypadną do gustu miłośnikom sielskiej atmosfery.

Swojskie wesele poza Warszawą – dogodności dla gości

Położenie z dala od gwaru stolicy do niejedyna zaleta Młyna Gąsiorowo jako miejsca na wiejskie wesele. Lokalizacja jest na tyle dogodna, że goście z Warszawy mogą bez problemu dojechać na miejsce i wrócić po uroczystości do domu. Natomiast na przyjezdnych z odległych zakątków Polski lub świata czekają miejsca noclegowe w pensjonacie. Sam klimat malowniczej okolicy sprzyja odpoczynkowi po hucznych tańcach. Warto również podkreślić, że można tu zaplanować klimatyczną sesję zdjęciową. Wszystko to sprawia, że impreza weselna stanie się niezapomnianym przeżyciem dla Pary Młodej oraz osób zaproszonych na przyjęcie.

Ślub w plenerze lub w pobliskim kościele

Każdą uroczystość weselną poprzedza ślub. Wybierając Młyn Gąsiorowo na miejsce organizacji wesela, możesz jednocześnie na jego terenie zorganizować zaślubiny. Zachwycające, swojskie okoliczności przyrody, zielony, rozległy teren oraz klimatyczne zabudowania będą pięknym tłem do wygłoszenia przysięgi małżeńskiej. A na osoby, które wolą bardziej tradycyjne rozwiązania, czeka położony nieopodal zabytkowy drewniany kościół.

Wesele w stylu rustykalnym – każdy szczegół ma znaczenie

Jeżeli planujesz zorganizować wesele w swojskim klimacie, pamiętaj o szczegółach. Przytulne i utrzymane w wiejskim stylu dekoracje podkreślą swojską atmosferę uroczystości. W Młynie Gąsiorowo nie brakuje sękatego drewna na długich stołach, surowych cegieł oraz ludowych dekoracji i świeżych, wiejskich kwiatów.

Swojski klimat wesela podkreśli prawdziwe, polskie jadło i menu kuchni staropolskiej. Nic tak dobrze nie smakuje po tańcach na parkiecie jak klasyczne ciepłe dania, przystawki oraz smakołyki z wiejskiego stołu. Zawsze można umówić się wcześniej na degustację weselnych potraw i wybrać to, co uważa się za najlepsze.

Szukasz dobrego miejsca na wesele blisko Warszawy? Młyn Gąsiorowo to idealny wybór.