Warszawa otwiera miejskie kąpieliska. W tym roku wcześniej!

Warszawa przygotowała miejskie kąpieliska na sezon 2023. Niektóre obiekty zostaną otworzone wcześniej, a wszystko dzięki ładnej pogodzie. To oznacza, że pierwszych kąpieli słonecznych i basenowych zażyjemy już na początku czerwca, a nie pod koniec, jak to miało miejsce w poprzednich miesiącach.

Część kąpielisk w Warszawie otworzy się 3 czerwca

W tym roku sezon kąpielowy w Warszawie rozpocznie się prawie miesiąc wcześniej. Część popularnych kąpielisk otworzy się już 3 czerwca. Dotychczas baseny na powietrzu otwierano dopiero 22 czerwca. Powiew wakacji i lata czuć w kilku dzielnicach stolicy. Na początku czerwca otworzą się między innymi wyremontowane niedawno obiekty: Ośrodek Moczydło i baseny na Inflanckiej. 4 czerwca otworzy się także kąpielisko przy Jeziorku Czerniakowskim. W połowie miesiąca działanie rozpocznie także pływalnia w Powsinie.

Warszawiacy mogą skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek. Warto zadbać o aktualną Kartę Warszawiaka, gdyż wtedy można liczyć na dodatkowe promocje. To dobry moment, by zaopatrzyć się w wygodne stroje kąpielowe i dobry nastrój. Lato jest krótkie i trzeba je dobrze wykorzystać!