Ursynowskie obchody 2023: Dni Ursynowa w pełni rozkwitu

W 2023 roku, 16 i 17 czerwca, na terenie przepięknego parku im. Romana Kozłowskiego, usytuowanego pod Kopą Cwila, odbywa się niezwykłe wydarzenie – 26. edycja Dni Ursynowa. Jest to najważniejsza uroczystość dla mieszkańców tej dzielnicy warszawskiej. W piątek, 16 czerwca, już pierwszy dzień imprezy dostarczył uczestnikom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Zajrzyjmy na chwilę do relacji z tego dnia, aby przekonać się, jak wyglądało otwarcie ursynowskiego festiwalu muzycznego.

Dni Ursynowa 2023 to prawdziwe święto muzyki w stolicy Polski. Wydarzenie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród mieszkańców Warszawy, jak i licznych przyjezdnych gości. Pierwsze koncerty miały miejsce już w piątkowy wieczór, a kolejne atrakcje muzyczne zaplanowane są na kolejny dzień – sobotę, 17 czerwca.

Tradycyjnie, uroczystości mają swoją oprawę w malowniczej scenerii parku im. Romana Kozłowskiego, umiejscowionego pod Kopą Cwila. Warto zwrócić uwagę na to, jak pięknie wyglądały chwile rozpoczęcia Dni Ursynowa 2023 – wystarczy rzut oka na zdjęcia z uroczystego otwarcia tego niecodziennego festiwalu.