Tragiczny wypadek na Mokotowie: dwie osobówki zderzyły się, a jedna z nich dachowała i uderzyła w przechodniów

Zaskakujący i przerażający wypadek drogowy miał miejsce na warszawskim Mokotowie. Na ulicy Puławskiej doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych – bmw i toyoty. Prowadzący bmw stracił panowanie nad pojazdem, który następnie przewrócił się i uderzył w przechodniów.

Według relacji lokalnej prasy, „Super Express”, wydarzenie rozegrało się na Puławskiej, blisko skrzyżowania z Malczewskiego. Samochód marki bmw najpierw zderzył się z toyotą, a potem dachował. W wyniku tej serii nieszczęśliwych zdarzeń, pojazd wpadł na chodnik, gdzie znajdowała się grupa ludzi.

Następstwa tego tragicznego incydentu były poważne. Ogółem osiem osób doznało obrażeń, w tym pięcioro pieszych. Ze względu na ciężkość obrażeń trójki z nich, konieczna była natychmiastowa interwencja medyczna, a jedną osobę trzeba było reanimować na miejscu.

Siła uderzenia była tak duża, że zdewastowała sygnalizację świetlną oraz uliczny kosz na śmieci. Ponadto uszkodzeniu uległy również słupki drogowe. Warto także podkreślić, że drugi samochód osobowy, toyota, którą potrąciło bmw, była należała do firmy przewozowej.