Tragiczne wydarzenie na wsi Pogorzel: odnaleziono ciała trzech dorosłych osób

We wsi Pogorzel, położonej na wschód od Warszawy, zaledwie 30 kilometrów od stolicy, miało miejsce zdarzenie o przerażającym charakterze. Wewnątrz jednego z miejscowych domostw odkryto nieżyjących już mieszkańców – starszą kobietę w wieku 89 lat oraz jej dwóch synów, których wiek wynosił odpowiednio 63 i 59 lat. Zwłoki zostały zabezpieczone i przygotowane do autopsji, a sprawą zajmuje się prokuratura.

Zdarzenie miało miejsce w spokojnej miejscowości Pogorzel, położonej pomiędzy Warszawą a Otwockiem, około 30 km od stolicy. Niewyobrażalna tragedia ujrzała światło dzienne około godziny 10:00, kiedy to miejscowe służby zostały poinformowane o obecności zwłok na jednej z posesji. Alarmująca wiadomość spowodowała natychmiastową reakcję służb ratunkowych, które szybko pojawiły się na miejscu.

Jak informuje sierżant sztabowy Patryk Domarecki, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Otwocku, niewiarygodny telefon dotarł do nich po godzinie 10:00. Po przybyciu na miejsce zdarzenia, funkcjonariusze odkryli makabryczny widok – ciała trzech dorosłych osób. Technicy policyjni podjęli natychmiastowe czynności, a wszelkie działania są prowadzone pod nadzorem prokuratury.