TOPmiejsce na mapie – Flyspot Warszawa. Jeśli jeszcze tam nie byliście, to macie czego żałować!

Co jak co, ale mieszkańcy stolicy zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę! Chociaż w największym mieście w Polsce istnieje wiele możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu, zdecydowanie warto skierować swoje kroki do aerotunelu. Warszawa jest miejscem, w którym znajduje się jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce, a do dyspozycji miłośników mocnych wrażeń jest wiele atrakcji. Przekonaj się, dlaczego warto odwiedzić ten punkt na mapie stolicy.

Czy indoor skydiving w Polsce jest popularny?

Co prawda w Europie to jeden z najszybciej rozwijających się nowych sportów, ale indoor skydiving w Polsce wciąż dopiero raczkuje. Chociaż nieczęsto słyszy się o tej dyscyplinie w profesjonalnym kontekście, nie brakuje śmiałków, którzy chętnie korzystają z niej w nieprofesjonalnym, czysto hobbystycznym zakresie.

Na terenie kraju znajduje się kilka miejsc, w których można wykonać lot w tunelu aerodynamicznym. Warszawa jest jednym z nich, a do tego położonym w centralnej części Polski z łatwym dojazdem dla osób zamieszkujących inne części kraju. Jesteś na co dzień w stolicy? A może planujesz przyjechać tu specjalnie po to, by skorzystać z tej atrakcji? Flyspot Warszawa to adres, który warto znać niezależnie od okoliczności!

Flyspot Warszawa – gorący adres na mapie stolicy

Na wstępie wyjaśnijmy, że nazwa może wydać się nieco myląca, bo Flyspot Warszawa ma swoją siedzibę w zasadzie poza granicami administracyjnymi stolicy. Znajduje się ona w Morach koło Warszawy, czyli tuż za miastem, z łatwym dojazdem zarówno od strony stolicy, jak i innych części aglomeracji warszawskiej.

Poruszasz się po okolicy tylko tam, gdzie sięga siatka komunikacji publicznej? Dotrzesz tu m.in. autobusem 713, wysiadając na przystanku Mory 01. Chcesz przyjechać autem? Na miejscu znajdziesz komfortowy parking, na którym zostawisz auto na czas korzystania z atrakcji oferowanych przez Flyspot Warszawa.

Masz już na swoim koncie pierwsze doświadczenia z indoor skydivingiem i chcesz spróbowac czegoś nowego? Poza samym tunelem aerodynamicznym do dyspozycji miłośników adrenaliny jest również realistyczna replika Boeinga 737-800 z symulatorem lotu. Warszawa zapewnia dostęp do tych dwóch ekstremalnych aktywności pod jednym adresem – ul. Wspólna Droga 1 w Morach koło Warszawy.

Supernowoczesny tunel aerodynamiczny – Warszawa i okolica

Jak już wspomnieliśmy, w Polsce znajdziesz kilka działających aerotuneli. Warszawa wyróżnia się na ich tle zastosowaniem nowoczesnych technologii. Budynek, w którym znajduje się cała konstrukcja, wykonano ze zbrojonego betonu, który zapewnia mu wytrzymałość pozwalającą na zastosowanie silników o maksymalnej mocy. To dlatego możesz tu lecieć w powietrzu rozpędzonym do zawrotnej prędkości ponad 300 km/h.

Za obrót powietrza w komorze Flyspot Warszawa odpowiadają potężne wentylatory odznaczające się wysoką wydajnością działania. Za pomocą trwałych łopatek wykonanych z włókien węglowych w ciągu jednej sekundy przepychają powietrze o objętości porównywalnej z objętością 3 basenów olimpijskich. Do tego robią to w taki sposób, by było ono idealnie gładkie i równe. Doświadczysz więc niezapomnianych wrażeń bez turbulencji, które mogłyby utrudnić latanie.

Warto pamiętać, kto stoi za projektem tunelu aerodynamicznego Warszawa. Jest on dziełem naukowców pracujących na co dzień w Instytucie Astronautyki Politechniki Berlińskiej. To stanowi gwarancję niezwykle intensywnych, a przy tym realistycznych doświadczeń podczas swobodnego lotu w aerokomorze.

Nie masz planów na weekend? A może nie wiesz, jak zaplanować sobie wolny czas po pracy w tygodniu? Już dziś zarezerwuj lot we Flyspot Warszawa. Z atrakcji można korzystać od godzin porannych aż do północy, więc na pewno znajdziesz optymalny termin.

Co robić z dzieckiem w Warszawie? Promocja Flyspot

Ostatnie dni wakacji to idealny moment, aby zapewnić dziecku niezapomniane przeżycia. Flyspot ma specjalną propozycję dla najmłodszych entuzjastów latania – DODATKOWY LOT W TUNELU AERODYNAMICZNYM!

Do 31 sierpnia 2023 r., jeśli zdecydujesz się na zakup vouchera na 2 loty w tunelu Flyspot, otrzymasz trzeci lot całkowicie GRATIS! Twoje dziecko będzie mogło poczuć się jak prawdziwy lotnik nie jeden, nie dwa, ale aż trzy razy!

Symulator Boeinga 737-800

Chcesz wcielić się w rolę pilota zasiadającego za sterami Boeinga 737-800 i przygotowującego się do wzniesienia w przestworza? Odwiedź symulator lotu. Warszawa to miejsce, w którym znajdziesz jego dokładną replikę, z której można skorzystać, realizując najróżniejsze scenariusze w różnych warunkach pogodowych. To świetna zabawa dla miłośników lotnictwa, a także doskonały trening dla profesjonalnych pilotów. Sprawdź!

Artykuł sponsorowany.