Śmiertelne pobicie na Pradze-Północ: Dwaj podejrzani zatrzymani

W jednym z lokali mieszkalnych na warszawskiej Pradze-Północ, przy ulicy Dąbrowszczaków, odkryto trup mężczyzny. Znalezione ciało miało widoczne znaki pobicia. W kontekście tej sprawy, służby policyjne zatrzymały dwie osoby.

Komenda Stołeczna Policji przekazała, że pierwsza informacja o śmierci 62-letniego mężczyzny dotarła do nich w środę 12 czerwca. Zgłoszenie zostało zarejestrowane we wtorek, 4 czerwca, zaledwie kilka minut po godzinie siódmej rano.

Niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia, na miejsce przybyła grupa dochodzeniowo – śledcza. Na ulicy Dąbrowszczaków funkcjonariusze potwierdzili prawdziwość informacji i przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia.

Komisarz Paulina Onyszko z Komendy Rejonowej Warszawa Praga-Północ podkreśliła, że stwierdzone na ciele 62-latka obrażenia wskazują na fakt, że stał się on ofiarą przemocy. W trakcie przeprowadzanych czynności, służby ustaliły, że w momencie zdarzenia w mieszkaniu przebywało jeszcze dwóch innych ludzi – kobieta oraz mężczyzna.

Prokuratura Rejonowa Warszawa Praga-Północ rozpoczęła śledztwo mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zgonu 63-latka. Funkcjonariusze skontaktowali się także z sąsiadami zmarłego, aby dowiedzieć się więcej o sytuacji.