Seria zdarzeń drogowych na trasie S8 – utrudnienia dla kierowców

Na drodze ekspresowej S8, w pobliżu Warszawy, miało miejsce osiem incydentów drogowych – informuje służba policyjna. W konsekwencji tych zdarzeń, na kilkukilometrowym odcinku utworzył się znaczny korek. Kierujący pojazdami, podróżujący na trasie z Łodzi do Warszawy, muszą spodziewać się trudności na drodze.

Dnia 18 października, będącego dniem środkowym tygodnia, odnotowano szereg wypadków, które miały miejsce na trasie S8 wiodącej do stolicy kraju. Droga została chwilowo zablokowana w obu kierunkach – zarówno w stronę Marek, jak i w stronę miasta Łódź. Skutkiem tych niefortunnych incydentów drogowych jest kilkukilometrowy korek. Przejazd drogą S8, niezależnie od kierunku jazdy, jest aktualnie utrudniony.

Do tej pory udało nam się potwierdzić osiem incydentów drogowych z udziałem samochodów. Dwa z nich miały miejsce na trasie S8 prowadzącej do Marek, dwa kolejne – na trasie do Okęcia. Na szczęście, w żadnym z tych przypadków nie odnotowano poszkodowanych. Wszystkie te zdarzenia zostały już odpowiednio zarejestrowane i “rozliczone” przez naszą służbę – skomentował funkcjonariusz dyżurny Komendy Stołecznej Policji. Powstałe w tym miejscu korki są wynikiem wcześniejszych wypadków.