Ryanair uruchamia nowe trasy: bezpośrednie loty z Warszawy do Walencji na sezon zimowy 2023/2024

Ryanair, znany irlandzki przewoźnik, niedawno podał informację o wprowadzeniu nowych tras na nadchodzący sezon zimowy 2023/2024. Bezpośrednie połączenia lotnicze z Warszawy do Walencji będą dostępne dla pasażerów z dwóch polskich miast. Planowany start tych rejsów to koniec października tego roku. Więcej szczegółów w dalszej części tekstu.

W ostatnim czasie wiele mówiło się o kłopotach Ryanaira, głównie spowodowanych konfliktem z Lotniskiem Modlin. Przewoźnik sugerował nawet możliwość wycofania się z tej lokalizacji. Na szczęście dla wielbicieli podróży lotniczych, sytuacja uległa pozytywnej zmianie. Ryanair zapowiedział uruchomienie nowych tras lotniczych zarówno z Warszawy, jak i Wrocławia w sezonie zimowym bieżącego roku.

Pasażerowie korzystający z usług Ryanaira będą mogli od końca października polecieć bezpośrednio do Hiszpanii, do malowniczej Walencji. Trasa ta będzie obsługiwana aż cztery razy w tygodniu. Wrocław zaoferuje natomiast osiem lotów tygodniowo na mocy nowego rozkładu lotów na zimę 2023.