Ranna kobieta znaleziona na poboczu. Na ciele miała rany cięte

Przy jednej z dróg w okolicach Piaseczna znaleziono ranną kobietę. Zauważona 45-latka miała na ciele rany cięte. Do rannej przybyli ratownicy z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejscu prowadzone są czynności z udziałem policjantów.

Nie wyklucza się usiłowania zabójstwa

Kobietę znaleziono w miejscowości Kawęczynek w powiecie piaseczyńskim. O zdarzeniu na ulicy Prostej nieopodal skrzyżowania z ulicą Sarenki służby poinformowano w okolicach godziny 14.15. Na miejscu pojawiły się zastępy straży pożarnej, policji oraz służby Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak wynika z informacji przekazanych przez pełniącego funkcję rzecznika policji w Piasecznie Jarosława Sawickiego, pracujący na miejscu funkcjonariusze nie wykluczają próby usiłowania zabójstwa.

Obecnie zbierane są dowody i trwa ustalanie przebiegu zdarzeń

Rannej kobiecie udzielono pomocy. Na razie nie wiadomo, co zaszło w podwarszawskiej miejscowości. W celu ustalenia szczegółów na miejscu zdarzenia pojawiają się kolejne jednostki policyjne. Jak poinformowały pracujące na miejscu służby, poszkodowaną przetransportowano do szpitala przed godziną 16.00 za pośrednictwem śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jej stan zdrowia jest obecnie nieznany.