Pracownie optyczne Warszawa

Chcesz zbadać wzrok i kupić dobre okulary? Skonsultować się ze stylistą, który pomoże ci dobrać okulary do kształtu twarzy i karnacji skóry? Marzysz o soczewkach kontaktowych, ale nie wiesz, jak je nakładać i przechowywać? Skorzystaj z oferty sieci Pracowni Optycznych w Warszawie. Wybierz salon i kup okulary, w których będziesz dobrze widzieć i wyglądać.

Zadbaj o wzrok i zyskaj nowe spojrzenie na świat

Wzrok jest jednym z najważniejszych zmysłów człowieka. Zdolność ostrego widzenia ułatwia wykonywanie obowiązków zawodowych i domowych, sprawną komunikację z otoczeniem, bezpieczna jazdę autem i rowerem. Niestety, w obecnych czasach nowoczesnych technologii multimedialnych coraz trudniej zachować dobry wzrok do późnych lat życia. Wpływ na to ma długotrwałe wpatrywanie się w monitory komputerowe, ekrany telewizyjne oraz wyświetlanie smartfonów. Rozwiązaniem są okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe. Aby należycie spełniały swoje zadanie, konieczne jest zbadanie wzroku przez okulistę lub optometrystę, który określi rodzaj wady i zleci konkretny rodzaj okularów. Wejdź na stronę Pracownie Optyczne i zapoznaj się z ofertą konsultacji okulistycznych oraz asortymentem markowych okularów.

Pracownie Optyczne Warszawa. Powierz swój wzrok w ręce profesjonalistów

Chcesz wiedzieć, czym wyróżnia się oferta sieci Pracownie Optyczne? Analizując ofertę na pracownieoptyczne.pl zauważysz, że możesz tu skorzystać z następujących usług:

  • bezpłatne badanie wzroku przez optometrystę;
  • wysokiej jakości sprzęt do badań i kadra doświadczonych specjalistów;
  • płatna wizyta i badanie wzroku przez lekarza okulistę;
  • dobór okularów korekcyjnych oraz bezpłatna konsultacja ze stylistą oprawek, który pomoże ci dobrać je do kształtu twarzy, rodzaju fryzury i karnacji skóry;
  • dobór soczewek kontaktowych oraz konsultacja na temat bezpiecznego wkładania soczewek, noszenia, zdejmowania i przechowywania.

Masz problem z wyborem konkretnych oprawek? Podoba ci się kilka wzorów oprawek i masz problem z wyborem tych konkretnych? Nic dziwnego. Pracownie optyczne mają w ofercie szeroki wybór różnych oprawek wysokiej jakości. Jeśli często zmieniasz swoje stylizacje, to zapewne potrzebujesz kilku par różnych okularów. Sieć Pracowni Optycznych oferuje korzystne zniżki na drugą, trzecią i czwartą parę okularów.

Salon optyczny Warszawa Plac Bankowy

Sieć Pracowni Optycznych ma kilka salonów w różnych dzielnicach Warszawy. Dobrą opinią wśród osób mieszkających lub pracujących na Śródmieściu cieszy się salon przy Placu Bankowym. To miejsce świetnie skomunikowane z innymi dzielnicami stolicy. Kupisz tu okulary w oprawkach klasy premium, oznakowane takimi markami, jak: Prada, Gucci, Dolce & Gabanna, Tom-Ford oraz Cloe. Co więcej, w salonie znajduje się też gabinet okulistyczny, a lekarz specjalista przyjmuje w wybrane dni. Salon oferuje również bezpłatne konsultacje ze stylistą oprawek.

Salon optyczny Warszawa ulica Mysia

W centrum Warszawy, przy ulicy Mysiej (boczna Nowego Świata), w pobliżu Ronda Charles’a de Gaulle’a, znajduje się kolejny salon sieci Pracowni Optycznych. Oferta zawiera wszystkie rodzaje szkieł korekcyjnych i soczewek kontaktowych, markowe oprawki, a także okulary przeciwsłoneczne. Przy wyborze okularów możesz skorzystać z możliwości bezpłatnych konsultacji ze stylistą oprawek.

Dziecięcy salon optyczny WidziMisie

Chcesz sprawdzić wzrok swojego dziecka? Nie czekaj na skierowanie od pediatry. Zabierz swoją pociechę do salonu optycznego WidziMisie przy ulicy Marszałkowskiej 28. To placówka dedykowana najmłodszym klientom. W salonie codziennie przyjmuje okulista dziecięcy, a oferta sprzedaży zawiera szeroki wybór szkieł i oprawek dziecięcych.

Mieszkasz w stolicy i szukasz profesjonalnego salonu optycznego? Skorzystaj z oferty sieci Pracowni Optycznych. Sprawdź lokalizację poszczególnych salonów na pracownie optyczne.pl – Warszawa. Wybierz salon i umów się na wizytę u okulisty lub optometrysty. Poproś o poradę stylistę oprawek, który pomoże ci wybrać i dopasować Twoje wymarzone okulary.