Prace remontowe na ulicy Wólczyńskiej w Warszawie

Pracownicy warszawskiego tramwaju przygotowują się do remontu torowisk na ulicy Wólczyńskiej. Zadania te będą wykonywane równocześnie z pracami związanymi z wymianą sieci wodociągowej.

W poniedziałek, 3 lipca, planowane jest zamknięcie przejazdu drogowego przez torowisko przy ulicy Aspekt. Godzina zamknięcia została ustalona na 22:00. Na tej ulicy nastąpi przerwa w ruchu drogowym między ulicami Aspekt a Wolumen. Dostęp do ulicy Wólczyńskiej z tych dwóch ulic będzie ograniczony tylko do skrętu w lewo, kierując się w stronę ulicy Sokratesa lub alei Reymonta.

Z uwagi na konieczność objazdu dla autobusów, nastąpi zmiana w organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Wólczyńskiej i Kwitnącej.

W dodatku, wprowadzone zostaną zmiany w ruchu drogowym na zawrotce pomiędzy jezdniami alei Reymonta, która znajduje się pośrodku odległości między skrzyżowaniami ulicy Wólczyńskiej z Żeromskiego i Broniewskiego. W tym miejscu ruch będzie jednokierunkowy, a kierowcy będą mogli skierować swoje pojazdy z Wólczyńskiej w kierunku Żeromskiego. Dodatkowo, skrajny lewy pas drugiej jezdni od ulicy Broniewskiego do zawrotki zostanie odgrodzony.

Objazd dla omijania utrudnień będzie prowadził przez aleję Reymonta i Conrada.