Pożegnanie lata na warszawskim Ursusie – rodzinny piknik na stadionie KS Ursus Warszawa już 19 września

W najbliższą niedziele zamieszkujące stolicę rodziny będą miały okazję spotkać się na Stadionie KS Ursus i spędzić wspólnie ostatni weekend lata. Podczas odbywającego się na stadionie pikniku nie zabraknie atrakcji. Imprezę zaplanowano między godziną 11.00 a 20.00.

Ciepłe pożegnanie lata z EBEJOT

Zaplanowane na niedzielę wydarzenie to organizowany przez firmę EBEJOT memoriał Andrzeja Jaczawskiego, założyciela i wieloletniego prezesa firmy. Przez wszystkie lata swojej działalności zawodowej dał on się poznać jako osoba o wielkim sercu, szczególnie wrażliwa na potrzeby drugiego człowieka. Tworzone przez jego firmę developerskie projekty, przez lata zyskały sobie zaufanie odbiorców oraz rangę przyjaznych i bezpiecznych.

Moc sportowych i artystycznych wrażeń

Otwarty Piknik Rodzinny na Stadionie KS Ursus to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu w gronie rodziny i znajomych. Zaplanowane dla dzieci i dorosłych atrakcje obejmą wydarzenia sportowe, a także część artystyczną. Piknik zostanie zorganizowany we współpracy z Klubem Sportowym Ursus Warszawa.  Na murawie będzie można zobaczyć rozgrywki turniejowe młodych zawodników “Traktorków”, które odbędą się w godzinach 11.45-15.00.

Punktem finałowym części sportowej będzie rozgrywka meczowa pomiędzy legendami zawodników Legii Warszawa oraz Klubu Sportowego Ursus. Na boisku pojawią się byli reprezentanci Polski, wśród nich Dariuszem Dziekanowskim. Funkcję głównego sędziego będzie  pełnił jeden z najwybitniejszych arbitrów w historii rodzimej piłki nożnej oraz były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej – Michał Listkiewicz. Mecz zaplanowany na godzinę 17:00 zwieńczy wręczenie pamiątkowych pucharów oraz pełne wspomnień rozmowy z uczestnikami meczu.

W części artystycznej zaplanowano występy artystyczne oraz koncerty. Na scenie pojawią się między innymi:

  • Klaudia Opoka – uczestniczka programu The Voice of Kids
  • KOLOROFONIA – projekt, w skład którego wchodzą: Michał Kisielewski, raper występujący jako KOLO oraz Albert TONTON AL Toruński
  • Akademia Tańca LOFF – Akademia powstała z inicjatywy Magdaleny Krasowskiej.

Część artystyczną zaplanowano między 14:30 a 16:30.

Na zakończenie Pikniku na scenie zespół Made in Warsaw, podchodząca z Warszawy grupa. Jej działalność inspirowana została twórczością zespołu Deep Purple.