Poszukiwany za handel narkotykami mężczyzna: Zatrzymanie w Grójcu

Jedno z nietypowych zatrzymań, które miało miejsce ostatnio, dotyczyło 39-letniego mieszkańca Warki. Mężczyzna ten był poszukiwany przez Policję za przestępstwo handlu narkotykami. Zaskakujący jest fakt, że nie pojawił się on w areszcie jak to było oczekiwane, ale próbował wprowadzić w błąd funkcjonariuszy. Wybrał do tego niecodzienną metodę – postanowił schować się w łóżeczku dla dzieci. Ostatecznie jednak, jego pomysł na ukrycie okazał się nieskuteczny. Funkcjonariusze z Grójca byli na tyle czujni, że zauważyli go i przeprowadzili skuteczne zatrzymanie.

Zatrzymanie tego konkretnego mężczyzny było jednym z siedmiu, które miały miejsce na terenie Grójca w ciągu minionej dekady. Za przestępstwo, które popełnił – handel narkotykami – został on skazany na karę 4 lat pozbawienia wolności. Niewątpliwie, wyrok ten stanowi poważną konsekwencję jego czynów. Jednakże, mimo grożącej mu kary, nie zdecydował się on na dobrowolne stawienie się w areszcie.

Kiedy funkcjonariusze z Grójca zostali powiadomieni o sytuacji, sprawnie przystąpili do działania. Szybko ustalili, że mężczyzna poszukiwany listem gończym prawdopodobnie ukrywa się w swoim miejscu zamieszkania. W ramach próby uniknięcia zatrzymania, 39-latek wybrał dość nietypowe miejsce – za szufladą łóżeczka dziecięcego.