Poszukiwania zaginionego 12-latka w warszawskim Rembertowie

Funkcjonariusze policji z komisariatu w Rembertowie na terenie stolicy Polski, Warszawy, prowadzą intensywne poszukiwania 12-letniego chłopca o imieniu Krystian Kątyl. Młody chłopiec został ostatni raz zauważony 10 sierpnia 2023 roku, kiedy to poranną porą opuścił swój domowy próg i do dnia dzisiejszego nie powrócił do miejsca swego zamieszkania, ani też nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z osobami z grona najbliższych.

Komisariat policji w Rembertowie dostarcza szczegółowy rysopis zaginionego chłopca, aby ułatwić jego identyfikację. Krystian jest chudym chłopcem o wzroście 134 cm i wadze ok. 28 kg. Jego bardzo krótkie włosy mają barwę czarną, natomiast oczy są koloru piwnego. Chłopiec posiada krótki nos, normalnej wielkości uszy i pełny zestaw zębów.

Co więcej, znakiem szczególnym Krystiana, który może pomóc w jego rozpoznaniu, jest jasna plamka na skórze głowy, przypominająca łysinę, znajdująca się na tylnej części głowy. W dniu zaginięcia na sobie miał czerwoną bluzkę z długim rękawem, na której widniał obrazek postaci ludzkiej oraz granatowe spodnie dresowe. Policja informuje także, że najprawdopodobniej chłopiec nie miał na sobie butów – podkreśla podinsp. Joanna Węgrzyniak z Komendy Stołecznej Policji. Dodaje również, że Krystian jest zapalonym miłośnikiem podróżowania środkami komunikacji miejskiej, zwłaszcza autobusami.