Policja z Warszawskiej Woli ujawniła posiadanie 15 kg narkotyków przez 33-letniego mężczyznę z Mokotowa

Oficerowie Wydziału Kryminalnego z dzielnicy Wola w Warszawie, odwiedzili 33-letniego mieszkańca Mokotowa. Zgodnie z oficjalnym komunikatem, mężczyzna ten miał w swoim posiadaniu 15 kilogramów różnych typów narkotyków. Po zebraniu odpowiednich dowodów, podejrzany został postawiony w obliczu oskarżeń o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych i narkotyków.

Za sprawą działań operacyjnych funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego z Woli, uzyskano wiadomości, że w apartamencie na terenie Mokotowa mogą być przechowywane duże ilości narkotyków. Policjanci natychmiast rozpoczęli interwencję. Na miejscu napotkali 33-letniego lokatora. Jak się później okazało, informacje zdobyte przez służby były prawdziwe. Przeszukując mieszkanie, odnaleziono różne rodzaje narkotyków. Mężczyzna schował nielegalne substancje w lodówce oraz dwóch walizkach. Odkryto tam też wagę elektroniczną i kwotę przekraczającą 20 000 złotych. Gotówka ta została zabezpieczona, mając na uwadze ewentualne przyszłe grzywny i kary.

Jak stwierdziła nadkomisarz Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV, 33-latek przechowywał w swoim mieszkaniu różnorodne narkotyki, w tym mefedron, ecstasy, haszysz, amfetaminę, kokainę i marihuanę. Łączna masa wszystkich substancji wyniosła 15 kilogramów. Wszystkie zabezpieczone podczas akcji kryminalnej substancje, zostały przekazane do dalszych analiz.