Plca Zabaw Park Jurajski w Warszawie

Poszukując idealnego miejsca na zabawy z dzieckiem, możemy śmiało udać się na plac zabaw Park Jurajski. Ten nowoczesny plac to spełnienie marzeń każdego dziecka. Śmiało, można tu spędzić nie jedno aktywne popołudnie. Park ma aż 3500 metrów kwadratowych, gdzie na dzieci czeka mnóstwo wspaniałej zabawy.
 

Co park ma do zaoferowania?

 
Ten unikatowy plac zabaw to miejsce szczególne. Spotkamy tak wielkie dinozaury, a także będziemy mogli podążać ich śladami. To już wystarczająco, aby wprawić w zachwyt większość dzieci. To jednak nie wszystkie atrakcje tego miejsca.
 
Są tutaj wysokie wieże i drabinki do wspinaczki, zjeżdżalnie oraz szkielety dinozaurów! W piaskownicy możemy natomiast natknąć się na ogromna ilość tych gadów. Dla amatorów mocnych wrażeń przygotowano tyrolkę oraz sporą karuzelę. Można tu również pograć w kółko i krzyżyk, a także sprawdzić swoją zwinność.
 
Wszystko to sprawia, ze z parku cały dzień słychać wesołe śmiechy i odgłosy zabawy. Nie znamy osobiście dziecka, które by nie zakochało się w tym miejscu. To zdecydowanie pewny wybór, jeśli chodzi o miejsca na wyprawę z dzieckiem.
 

Co z młodszymi fanami dinozaurów?

 
W parku Jurajskim nie zabraknie również miejsca dla nieco mniejszych i trochę mniej sprawnych maluchów. Istnieje tutaj specjalna strefa przeznaczona specjalnie dla tych najmłodszych. Oczywiście tutaj również spotkamy dinozaury, jednak będą to zdecydowanie niższe gatunki. Wspinanie sie na ich grzbiety nie zagrozi więc delikatnym ciałom dzieci.
 
Jest tu kolorowo i pięknie. Są różnego rodzaju gry oraz Bujaczki. Wszystkie sprzęty dostosowano do niewielkich rozmiarów dziecięcych. Nie ma tutaj mocnych wrażeń, za to można się wiele nauczyć i poćwiczyć koordynację ruchową w bezpieczny sposób.