Personalizowany prezent na święta – TOP 5 pomysłów

Prezenty personalizowane mają w sobie pewną magię, która doskonale koresponduje z magią Świąt Bożego Narodzenia. Okres świąteczny obfituje w radosne, rodzinne chwile, kiedy to wszyscy są dla siebie uprzejmi, uczynni i cieszą się ze swojej obecności. Święta to czas miłości, refleksji oraz doceniania swoich bliskich. To właśnie w święta mamy ogromną potrzebę wzajemnego obdarowywania się prezentami.

A jaki prezent będzie najbardziej wartościowy i pozwoli przekazać najgłębiej skrywane uczucia? A no ten indywidualnie przygotowany dla danej osoby, w który włożyło się swój pomysł, czas, serce i zaangażowanie. Sprawdź naszych TOP 5 pomysłów na personalizowane prezenty na święta, którymi masz szansę zachwycić swoich najbliższych! 

1. Fotoksiążka na święta 

Album ze zdjęciami, w którym fotografie nadrukowane są bezpośrednio na jego stronach to fantastyczny pomysł na świąteczny upominek dla rodziców lub dziadków. W fotoksiążce możesz zgromadzić najpiękniejsze wspomnienia z całego dotychczasowego życia i uwiecznić je w elegancko wydanym albumie. Fotoksiążka w twardej oprawie prezentuje się niezwykle efektownie i może stanowić wspaniałą dekorację domowej biblioteczki. Możliwość pełnej personalizacji wyglądu fotoksiążki sprawia, że masz szansę dostosować jej styl do indywidualnych preferencji bliskich osób. Prezent świąteczny w postaci personalizowanej fotoksiążki bez wątpienia wzruszy do łez obdarowane osoby i stanie się dla nich niezwykle cenną pamiątką na wiele długich lat.   

2. Personalizowany kalendarz na święta 

Święta Bożego Narodzenia zwiastują nadchodzący schyłek bieżącego roku. Kalendarz ścienny wykonany według Twojego pomysłu może być więc idealnym pomysłem na personalizowany prezent na święta. Twoi dziadkowie, rodzice, wujkowie, przyjaciele i znajomi z pewnością ucieszą się z praktycznego kalendarza, w którym każda strona zaskakuje i wywołuje miłe wspomnienia. Strony kalendarza możesz bowiem wypełnić rozmaitymi fotografiami, grafikami, cytatami, czy hasłami motywacyjnymi na każdy miesiąc, które mają szansę sprawić obdarowanym osobom wiele radości. 

3. Świąteczny kubek ze zdjęciem i napisem 

Z naszej szerokiej oferty personalizowanych prezentów na święta, do TOP 5 wybraliśmy także kubek ze zdjęciem i napisem. Każdy z nas ma w swojej kuchennej szafce ulubiony kubek, z którego korzysta najczęściej. Zdarza się też, że używamy naprzemiennie z kilku ulubionych kubków w zależności od pory roku i aktualnych okoliczności. Święta Bożego Narodzenia to ten czas, kiedy chętnie sięgamy po wesołe, bajecznie kolorowe kubki udekorowane świątecznymi motywami. Spraw, by poranna świąteczna kawa lub zimowa, relaksująca herbata smakowała bliskiej osobie jeszcze lepiej i podaruj jej kubek ze świąteczną grafiką i napisem, które stworzysz specjalnie dla niej!  

4. Obraz personalizowany pod choinkę 

Myśląc o personalizowanych prezentach na święta, warto również wziąć pod uwagę obraz ze zdjęciem lub grafiką przedstawiającą motyw zgodny ze stylem i zainteresowaniami osoby obdarowanej. Obraz na płótnie oprawiony w ramę to wyjątkowy pomysł na świąteczny upominek dla żony, męża, dziewczyny, chłopaka, siostry, brata, rodziców, dziadków lub przyjaciół. Starannie przygotowany obraz to nie tylko bardzo efektowna dekoracja domu lub mieszkania, ale także niezwykle wartościowa pamiątka, która będzie przywoływać na myśl miłe wspomnienia.  

5. Bajka personalizowana od św. Mikołaja 

W Empik Foto nie zapomnieliśmy o najmłodszych, którzy czekają na wizytę św. Mikołaja i dla nich również przygotowaliśmy garść pomysłów na personalizowane prezenty na święta. Bajka personalizowana poruszy każdego malucha! Książka wypełniona zachwycającymi ilustracjami, zawierająca ciekawą opowieść autorstwa polskich twórców literatury dziecięcej, w której dziecko (przyszły właściciel książki) jest głównym bohaterem, a jego imię pojawia się już na okładce publikacji będzie prawdziwym skarbem dla każdego chłopca lub dziewczynki, a także unikalną pamiątką z dzieciństwa