Odkryj atrakcje Rodzinnej Strefy Sportu zlokalizowanej obok Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie

Obok Pałacu Kultury i Nauki w stolicy Polski powstała Rodzinna Strefa Sportu. Jest to miejsce, gdzie mieszkańcy Warszawy mają możliwość bezpłatnego korzystania z wielu rozrywek.

Wiceprezydent Warszawy, Renata Kaznowska, serdecznie zaprasza wszystkie warszawianki oraz warszawiaków do odwiedzenia tej przestrzeni stworzonej przez Aktywną Warszawę. To idealne miejsce na spędzenie czasu podczas wakacji, dla całych rodzin oraz tych, którzy chcieliby odkryć nowe pasje sportowe. Zachęca do przybycia i aktywnego spędzania czasu w sercu miasta.

W nowo utworzonej przestrzeni sportowej, zlokalizowanej obok Pałacu Kultury i Nauki, mieszkańcy stolicy mogą skorzystać z licznych atrakcji. Stołeczny ratusz informuje, że na terenie Rodzinnej Strefy Sportu znajdziemy m.in. boisko do koszykówki o wymiarach 3×3 i stoły do ping-ponga.

Dodatkowo zostały tam zainstalowane korty tenisowe, stworzony został specjalny tor przeszkód a także strefa odpoczynku. Tor przeszkód jest miejscem, gdzie każdy ma szansę sprawdzić swoje umiejętności fizyczne. W minioną sobotę i niedzielę odbywały się tam bezpłatne treningi i szkolenia, dostosowane do wieku i zdolności uczestników.

W Rodzinnej Strefie Sportu znajduje się także mobilny kort tenisowy.