Nocny Market w Warszawie: powrót największego polskiego targu jedzenia ulicznego

Z niecierpliwością czekamy na nadchodzące otwarcie nowego sezonu Nocnego Marketu w Warszawie, uważanego za największy polski targ street food. Już w maju, podczas kolejnej edycji tego wydarzenia, warszawiacy będą mieć możliwość delektowania się różnorodnymi potrawami z całego świata, podświetlanymi przez efektowne neony. Jako że organizatorzy każdego roku dbają o nowości dla uczestników, nie zabraknie także niespodzianek i bogato zaopatrzonych punktów z alkoholami. W tym roku planują oni również wprowadzić mini strefę oraz nadać drugiemu peronowi szereg kolorowych akcentów.

Jeżeli interesuje Cię, jak dotrzeć na Nocny Market, to miejsce to znajduje się na słynnym drugim peronie przy ulicy Towarowej 3.

Kiedy wejdziesz na teren Nocnego Marketu i skierujesz swoje kroki w prawą stronę, odkryjesz unikalny bar koktajlowy na świeżym powietrzu. Jego wyjątkowość polega na tym, że składa się on z dwóch zupełnie odmiennych części. Pierwsza z nich jest żywiołowo kolorowa i pełna neonowych lusterek, natomiast druga wyróżnia się graffiti oraz czarno-białymi meblami do siedzenia. Te dwa światy razem tworzą eklektyczne miejsce, w którym podawane są oryginalne koktajle. W weekendy można posłuchać tu młodego, zdolnego pianisty grającego na pomarańczowym fortepianie, a cyklicznie organizowane są również interesujące wydarzenia kulinarne i muzyczne – informują organizatorzy.