Najdroższe i najbardziej luksusowe hotele w Warszawie

W Warszawie nie brakuje hoteli i miejsc noclegowych. Wiele z nich przeznaczone jest dla najbogatszych. Cechuje je doskonały design, wyśmienita kuchnia i obsługa na najwyższym poziomie. Sprawdziliśmy, które hotele prezentują najwyższy standard.
 

Hotel Bristol

 
Nie ma chyba osoby, która nie znałaby tego hotelu. To tutaj nocował sławny Jan Kiepura, którego mogliśmy podziwiać na jednym z hotelowych balkonów.
 
Ten pięciogwiazdkowy hotel niejednokrotnie gościł światowej sławy artystów i ludzi wielkiego biznesu. Jego doskonałe umiejscowienie, blisko pałacu prezydenckiego oraz wyśmienita obsługa przyciąga śmietankę towarzyską z całej polski.
 

Hotel Bellotto

 
Bellottoię to pięciogwiazdkowy hotel, który mieści się w murach XVI-wiecznego Pałacu usytuowanego na warszawskiej Starówce. Doskonale dobrany wystrój oraz wyposażenie idealnie oddają historyczny klimat tego miejsca.
 
Poza historycznymi murami na gości czeka restauracja Focaccia Ristorante, cukiernia Miodowa Cafe, a także ze Strefy Relaksu z saunami, gabinetem masażu oraz strefą cardio.
 

Regent Warsaw Hotel

 
To kolejny pięciogwiazdkowy hotel, który zaskakuje wystrojem i wysokim poziomem obsługi. Do dyspozycji swoich gości oddaje spa, basen oraz strefy relaksu. Położony w przepięknej okolicy niedaleko Łazienek Królewskich jest doskonałym miejscem noclegowym.
 

Marriott Hotel

 
Maritott to kolejny hotel na naszej liście, który zna każdy Polak. Ten luksusowy pięciogwiazdkowy hotel umiejscowiono w samym centrum miasta.
 
Goście odwiedzający hotel mają do dyspozycji kasyno, bar, fitness, jacuzzi, sauny i podgrzewany basem. Obsługa hotelu jest na niezwykłym poziomie. Pobyt tutaj to sama przyjemność
 

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw

 
Mamaison Hotel Le Regina ulokował się w przepięknej okolicy na starym Mieście. Znajduje się on w Pałacu Mokronoskich, co nadaje mu charakteru i unikalności. Apartamenty mają niezwykły klimat, ich ściany są bogato zdobione, a wyposażenie specjalnie dobrane.
 
Do dyspozycji gości jest strefa wellness z basenem i sauną, a także fitness i gabinety masażu.