Magiczna noc studencka podczas wielkiego balu "Karnavauli" na Politechnice Warszawskiej

Jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń studenckich w stolicy, czyli tajemniczy bal “Karnavauli”, co roku rozgrywający się w murach historycznej Politechniki Warszawskiej, jest gwarancją niezapomnianych wrażeń. Nadchodzące wydarzenie zaplanowane jest na nadchodzącą sobotę, 13 stycznia 2024 roku, kiedy to uczelniana atmosfera zamieni się w gotycką, mroczną estetykę oblewaną światłem świec i zdobioną historycznymi elementami dekoracyjnymi.

Wielki Studencki Bal Karnawałowy “Karnavauli”, organizowany od 18 lat przez Stowarzyszenie Studentów BEST, stanowi jedyny moment w ciągu roku, kiedy Gmach Główny Politechniki Warszawskiej przechodzi metamorfozę, przekształcając się w przepiękną salę balową. Miejsce to tętni życiem, pełne jest elegancji i różnorodnych atrakcji, a na twarzach bawiących się gości maluje się radość.

Sobotnia noc 13 stycznia 2024 roku z pewnością zostanie zapamiętana jako najbardziej magiczna noc karnawałowa. Bal “Karnavauli” przeniesie uczestników w niesamowitą podróż w czasie do gotyckiego świata, gdzie elegancja przeplata się z mistycyzmem.

Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 i potrwa do godziny 5:00 nad ranem, a miejsce tętniące życiem to Gmach Główny Politechniki Warszawskiej, położony przy placu Politechniki 1. Uczestnicy balu będą mogli poczuć atmosferę gotyckiej estetyki, pełną tajemniczych świateł świec, witraży oraz historycznych elementów dekoracyjnych, które staną się inspiracją dla całego wydarzenia.