Magia Świąt zawita na Plac Politechniki w Warszawie podczas grudniowego kiermaszu

Plac Politechniki w stolicy Polski, Warszawie, na dwa dni w grudniu przeniesie swoich odwiedzających do świątecznej krainy. Stanie się miejscem, gdzie będzie można zanurzyć się w atmosferę nadchodzących świąt, nabyć unikalne prezenty i rozkoszować się wyśmienitymi daniami. Informacje o tym wydarzeniu zostały niedawno opublikowane przez organizatora – Politechnikę Warszawską, a już teraz cieszą się one dużym zainteresowaniem.

Wielkie zainteresowanie informacją o Kiermaszu Świątecznym na terenie Politechniki Warszawskiej ciągle rośnie. Na chwilę obecną, deklaracje udziału w otwarciu tego wydarzenia zgłosiło powyżej 25 tysięcy warszawiaków. Liczba zainteresowanych wciąż wzrasta, co nie jest zaskoczeniem, biorąc pod uwagę atrakcyjność planowanego wydarzenia.

Politechnika Warszawska zapowiedziała: “Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia najlepiej zapowiada nasz kiermasz, który odbędzie się na placu przed Gmachem Głównym Politechniki Warszawskiej. W tym roku oprócz wielu domków, które przygotowaliśmy na ten czas, najważniejszy z nich będzie nasz – dom Politechniki”.