Lotnisko Warszawa-Modlin zapowiada szereg usprawnień w swojej ofercie

Lotnisko Warszawa-Modlin szykuje szereg nowości dla podróżujących. Na pasażerów czekać będzie nie tylko nowe miejsce do spożywania posiłków, ale również dodatkowe udogodnienia takie jak darmowe ładowarki do telefonów, Paczkomat InPostu dla tych, których przedmioty zostały zakwestionowane przez służby bezpieczeństwa na lotnisku, a także usprawnienia dla osób korzystających z Mazovia Premium Lounge.

Wśród planowanych innowacji pojawi się nowy punkt gastronomiczny, specjalny Paczkomat firmy InPost dla pasażerów, którzy muszą pozostawić swoje przedmioty przed kontrolą bezpieczeństwa, oraz bezpłatne ładowarki do telefonów komórkowych. Dodatkowo, planowane są udogodnienia dla pasażerów korzystających z usług Mazovia Premium Lounge na lotnisku Warszawa-Modlin.

Tomasz Szymczak, pełniący obowiązki prezesa Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin, roztacza ambitne plany na przyszłość. Wskazuje na duże zmiany infrastrukturalne na lotnisku. “Przewidujemy zwiększenie przepustowości terminala i uruchomienie dodatkowych bramek, a także modernizację kolejnego odcinka drogi kołowania oraz budowę nowych miejsc postojowych dla samolotów. Wszystko to pozwoli Modlinowi na przyjmowanie i obsługę większej liczby samolotów, a co za tym idzie – pasażerów”, mówi Szymczak.