Kierowca volkswagena nie przeżył groźnego wypadku na drodze krajowej 50

W nieszczęśliwym zdarzeniu drogowym, które miało miejsce koło Grójca w województwie mazowieckim na trasie krajowej numer 50, życie stracił mężczyzna prowadzący volkswagen. Z nieznanych przyczyn samochód niespodziewanie zjechał do rowu. Mimo interwencji służb medycznych, kierujący pojazdem doznał śmiertelnych obrażeń.

Ten tragiczny incydent wydarzył się we wtorek, 25 lipca tego roku. Sceną zdarzenia była miejscowość Karolew leżąca w powiecie grójeckim na Mazowszu. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zaistniałym wypadku o godzinie 5.40 rano.

Według wstępnych ustaleń, 78-letni mieszkaniec gminy Pniewy, który kierował volkswagenem, z niewyjaśnionych jeszcze powodów stracił kontrolę nad pojazdem i wpadł do przydrożnego rowu. W wyniku tego manewru samochód przewrócił się na bok. Niestety, pomimo udzielonej natychmiastowej pomocy medycznej, mężczyzna nie przeżył. Policjanci pod kierownictwem prokuratora rejonowego z Grójca pracują na miejscu zdarzenia, aby wyjaśnić dokładne okoliczności tej tragedii – informuje Agnieszka Wójcik, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.