Imagine Dragons wkracza na warszawską scenę muzyczną

Znany na całym świecie zespół Imagine Dragons pojawi się na warszawskiej scenie muzycznej już w najbliższy poniedziałek, 14 sierpnia. Występując na Stadionie Narodowym PGE, zespół będzie kontynuował promocję swojego najnowszego albumu “Mercury – Acts 1 & 2”. Będzie to czwarta wizyta formacji w naszym kraju. Warszawski Transport Publiczny sugeruje skorzystanie z komunikacji miejskiej jako najsprawniejszego środka transportu do i z miejsca koncertu, jednocześnie przypominając o możliwości zamknięcia niektórych dróg i wprowadzenia objazdów.

Koncert Imagine Dragons w Warszawie w 2023 roku jest częścią Mercury World Tour, trasy koncertowej organizowanej w celu promocji albumu “Mercury – Acts 1 & 2”. Trasa rozpoczęła się 2 sierpnia na duńskim festiwalu Smukfest. W ramach tej trasy koncertowej zespół odwiedzi wiele krajów, między innymi Włochy, Chorwację, Polskę, Litwę, Francję, Izrael i Grecję. Finałowa odsłona tego światowego tournée odbędzie się 8 września we francuskim miejscu o nazwie Chambord Live.

Warszawski etap trasy Mercury World Tour odbędzie się na stadionie PGE Narodowy już w najbliższy poniedziałek, 14 sierpnia. Oprócz występu głównej gwiazdy wieczoru, fani będą mieli okazję posłuchać również AJR, który wystąpi jako specjalny gość tego wydarzenia.