Druga rocznica Food Town w Fabryce Norblin pełna atrakcji

Z okazji obchodów drugiego roku istnienia, Food Town zlokalizowany w Fabryce Norblin przygotował dla swoich gości wiele atrakcji. Od czwartku, 19 października do niedzieli, 22 października zorganizowano liczne darmowe wydarzenia, które przyciągnęły rzesze odwiedzających. W ramach świętowania, miłośnicy różnorodnych smaków i kulinarnych doświadczeń mieli okazję uczestniczyć w konkursach, warsztatach koktajlowych oraz setach didżejskich.

Atrakcjami muzykalnymi piątkowego wieczoru była występująca na scenie Bovska, natomiast sobota upłynęła pod znakiem koncertu zespołu The Dumplings. Gości zachwycała różnorodność propozycji i bogactwo oferowanych doznań. Fotografie z tego wydarzenia można podziwiać w naszej galerii zdjęć.

Na profilach społecznościowych organizatorów poszczególne dni festiwalu zapowiadane były jako “4 dni festiwalu smaków, koktajli, muzyki i tańca”. Każdy dzień miał przynieść inny klimat oraz wyjątkowych artystów na scenie. Organizatorzy zapowiadali również warsztaty kulinarne i koktajlowe, które miały dopełnić wieczorne imprezy.

W sobotę, 21 października wieczorem na scenie pojawił się zespół The Dumplings. Po nich na scenie wystąpił Carol Markovsky wraz z DJ Hugo, co dodatkowo podgrzało atmosferę i wprowadziło gości w idealny nastrój na resztę wieczoru.