Choinka dla każdego, czyli gdzie zdobyć świąteczne drzewko za darmo

W tym roku władze dzielnicy Bemowo ponownie zorganizowali dla mieszkańców wyjątkową akcję. Na zainteresowanych czekać będą świąteczne drzewka. Wszystkie do odbioru całkowicie za darmo.

Świerki i jodły dla mieszkańców Bemowa

Radni Bemowa wystąpili z niezwykłą inicjatywą. Dla mieszkańców dzielnicy przygotowali 500 wysokich na 60-70 centymetrów świerków w donicach i 500 jodeł kaukaskich o wysokości 125-175 centymetrów. Każde drzewko będzie można zabrać ze sobą do domu bez konieczności wnoszenia za nie jakichkolwiek opłat. Jedyne, co będzie potrzebne zainteresowanym do pozyskania choinki, to odrobina szczęścia.

Prezentowanie przez losowanie

Przygotowane świerki i jodły zostaną rozdysponowane pomiędzy zainteresowanych drogą losowania. Akcja dedykowana jest mieszkańcom dzielnicy Bemowo. Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny. Aby wziąć udział w loterii, należy przesłać zgłoszenie za pomocą formularza internetowego dostępnego na stronie dzielnicy. Zgłoszenia można przesyłać od 06 do 08 grudnia, a ogłoszenie wyników nastąpi 13 i 14 grudnia. Szczęśliwi zwycięzcy będą mogli odebrać swoje drzewka w Parku Górczewska 18 grudnia.

Drzewko bożonarodzeniowe w świątecznym prezencie

Organizowana przez radę Bemowa akcja to wyjątkowy prezent dla mieszkańców dzielnicy. Zapoznając się z aktualnymi cenami choinek, można zacząć się zastanawiać nad tym, czy ich posiadanie jest rzeczywiście konieczne. Oferowane w sprzedaży drzewka można nabyć w cenie od 100 do nawet 300, 400 złotych. I to wcale nie w jakichś zapierających dech rozmiarach. Można też rozważyć alternatywę dla tradycyjnej, żywej rośliny i wybrać sztuczne drzewko. Trudno jednak wyobrazić sobie wigilijną kolację bez zapachu zielonych gałązek. Warto zatem skorzystać z okazji i, licząc na odrobinę szczęścia, wziąć udział w tegorocznym losowaniu.