"Zdjęcie za bilet" – wyjątkowe wyzwanie dla miłośników Warszawy zorganizowane przez Zarząd Transportu Miejskiego

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie ogłosił niecodzienny konkurs, który daje możliwość zdobycia bilety na 90 dni bezpłatnego podróżowania po mieście. Aby stać się jednym z 50 szczęśliwców, kierowcy muszą podjąć się trzytygodniowego zadania i uchwycić na zdjęciach trzy różne miejsca zielonej Warszawy.

Niezaprzeczalnie, Warszawa jest miastem pełnym zieleni i piękna, które często umyka mieszkańcom na co dzień. Tymczasem liczba rezerwatów przyrody w stolicy, wynosząca 12, zdumiewa nawet najmocniej zakorzenionych warszawiaków. Nie mniej imponujące są parki miejskie i lasy, które tętnią życiem i są świadectwem naturalnej różnorodności miasta. Wszystko to zostało uwidocznione na Zielonej Mapie Warszawy, która zawiera 50 takich miejsc – a do każdego z nich można dotrzeć komunikacją miejską.

Właśnie to stanie się koniecznością dla tych, którzy zdecydują się wziąć udział w konkursie ZTM. 3 czerwca startuje bowiem wyzwanie, którego nagrodą jest 50 biletów na 90 dni jazdy Warszawskim Transportem Publicznym. Wszystko, co należy zrobić, to podjąć się trzytygodniowego zadania i uwiecznić na zdjęciach trzy różne miejsca z Zielonej Mapy Warszawy, wybrane przez organizatora.