Warszawskie tramwaje przystrojone świątecznymi ozdobami już po raz trzeci

Trzeci rok z rzędu na warszawskie szyny wyjeżdża tramwaj, który w uprzednich latach cieszył się ogromną popularnością. Pasjonaci tramwajów, jak i zwykli pasażerowie, z niecierpliwością czekali na tę uroczą atrakcję. Tramwaj, ozdobiony motywami charakterystycznymi dla okresu Bożego Narodzenia, będzie kursował przez wszystkie rejony stolicy, do których sieć tramwajowa sięga.

W naszym albumie fotograficznym prezentujemy, jak wygląda tegoroczna edycja świątecznego tramwaju. Każdy wagon jest przystrojony kolorowymi świątecznymi grafikami i lampkami tworzącymi przytulną atmosferę. Ten ciemnoniebieski skład bez wątpienia przyciągnie wzrok wielu mieszkańców i turystów odwiedzających Warszawę.

Jest to już trzeci rok kiedy świąteczny tramwaj z dumą jeździ po torach warszawskiej aglomeracji. Co ciekawe, nie jest przydzielony do konkretnej linii – jego trasa będzie się zmieniała tak, aby ten przepięknie ozdobiony pojazd mógł dotrzeć do jak największej liczby dzielnic. Bez wątpienia, ten unikalny skład pomoże pasażerom poczuć radosną atmosferę zbliżających się świąt.