Targi PupiLove – miejscem wymiany pasji dla miłośników kotów i psów

Z myślą o entuzjastach domowych zwierząt, w szczególności psów i kotów, powołane zostało do życia wydarzenie o nazwie PupiLove Targi. Celem tej imprezy jest stworzenie platformy, na której twórcy z małych firm oraz manufaktur mogliby prezentować swoje produkty związane z opieką nad czworonożnymi pupilkami. Na targach możemy znaleźć takie artykułu jak: smycze, obroże, szelki, maty samochodowe, posłania dla zwierząt, a także ubranka, kocyki, zabawki oraz bandanki. Do tego dochodzą różnorodne smakołyki, kosmetyki i inne dodatki dla zwierząt oraz ich opiekunów.

12 maja bieżącego roku odbyła się kolejna edycja PupiLove Targów. Miejscem spotkania była warszawska galeria handlowa Atrium Promenada, znajdująca się na Pradze-Południe.

Jednak PupiLove Targi to coś więcej niż tylko miejsce sprzedaży produktów dla zwierząt. To przede wszystkim lokalne wydarzenie, gdzie właściciele oraz miłośnicy psów i kotów mają okazję do bezpośredniego spotkania z producentami niszowych akcesoriów i produktów dla czworonogów. Są to przedmioty często tworzone ręcznie, o niepowtarzalnym charakterze i najwyższej jakości, których nie znajdziemy w zwykłych sklepach zoologicznych. Dodatkową zaletą jest możliwość obejrzenia, dotknięcia oraz przymierzenia wybranego produktu przed zakupem. W razie wątpliwości, wystawcy służą pomocą w wyborze najodpowiedniejszych artykułów dla naszego pupila – informują organizatorzy PupiLove Targów na łamach mediów społecznościowych.