SuperBet SuperSocial – platforma, na której liczy się Fair Play

Zasady wchodzące w skład szeroko pojętego Fair Play stanowią bezwzględny fundament rywalizacji sportowej. Gdyby ich nie przestrzegano, organizowanie zawodów mijałoby się kompletnie z celem. Żeby rywalizacja mogła sprawiać wszystkim uczestnikom radość (poza wiadomą goryczą porażki), musi być prowadzona w sposób uczciwy i z wzajemnym szacunkiem.

Dlaczego warto przestrzegać zasad Fair Play?

Jak już wyżej wspomnieliśmy, zasady Fair Play to fundament rywalizacji sportowej. Reguły te opierają się na wzajemnym szacunku, uczciwości w trakcie zawodów, a także honorowym przyjmowaniu porażek, jak i świętowaniu zwycięstw z godnością. Poza tym sportowcy są aktualnie uważani za inspirację dla wielu młodych osób, a więc powinni prezentować należyte wzorce zachowań.

Czego nie mogą robić użytkownicy SuperBet SuperSocial?

Przestrzeganie zasad Fair Play jest niezwykle istotne nie tylko u sportowców, ale również u graczy zakładów bukmacherskich. Stworzona platforma do gry społecznościowej SuperBet SuperSocial również propaguje zasady wzajemnego szacunku. Użytkownicy mogą zostać nawet ukarani za niewłaściwe zachowania. Należy się wystrzegać zwłaszcza:

  •         używania słów powszechnie uważanych za obraźliwe;
  •         stosowania obelg w kierunku innych użytkowników oraz klubów i sportowców;
  •         rozpowszechniania rozmaitych linków zewnętrznych;
  •         stosowania niewłaściwych zdjęć lub avatarów;
  •         pisania postów w celach promocji innych zakładów bukmacherskich niż SuperBet lub prowadzenia innych działań marketingowych;
  •         odwoływania się do innych grup i społeczności.

SuperBet SuperSocial – miejsce przyjazne dla wszystkich!

Jeżeli każdy będzie przestrzegał zasad, wszyscy użytkownicy będą czuli się jak w domu. Platforma SuperBet SuperSocial jest otwarta dla wszystkich miłośników zakładów, którzy szanują innych, a także przestrzegają reguł określonych przez organizatora.

Chcesz dowiedzieć się więcej o SuperBet SuperSocial?