Seria kolizji w Warszawie: Autobus i cztery samochody zderzyły się na ulicy Fieldorfa

Niezwykle niebezpieczna sytuacja miała miejsce na warszawskiej ulicy Fieldorfa, gdzie doszło do zderzenia pięciu pojazdów – autobusu miejskiego oraz czterech samochodów osobowych. Wydarzenie to miało miejsce tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Ostrobramską. Jedno z zaangażowanych aut zostało wręcz przewrócone do góry kołami. Na skutek tego incydentu ruch w tym obszarze miasta znacznie się utrudnił, a policja musiała wytyczyć specjalne objazdy.

Do niefortunnego zdarzenia doszło w środowy wieczór, dokładnie o godzinie 18.00. W kolizji uczestniczył autobus komunikacji miejskiej, który w momencie zdarzenia był pusty, ponieważ odbywał przejazd techniczny.

Na szczęście, pomimo groźnie wyglądającej sytuacji, nikt z uczestników nie doznał żadnych obrażeń. Jak dowiedzieliśmy się od służb, wszystkie osoby za kierownicą były trzeźwe w momencie zdarzenia. Obecnie na miejscu pracują służby ratunkowe, które starają się jak najszybciej usunąć skutki wypadku. W akcję zaangażowane są trzy zastępy straży pożarnej.