Powrót do natury blisko stolicy – Rezydencja Niva, oaza spokoju

Chciałbyś poczuć atmosferę lasu, głuszy i mazur, nie oddalając się zbytnio od Warszawy? Okazuje się, że to możliwe. Rezydencja Niva to kameralne miejsce wypoczynkowe położone w Niwach Ostrołęckich pod Warszawą (na terenie obszaru Natura 2000), które oferuje ucieczkę od miejskiego hałasu zaledwie o godzinę drogi od stolicy.

Zaproszeni przez właścicielkę obiektu, Panią Ewę, mieliśmy okazję osobiście przekonać się o jego urokach. Gospodyni sama jest projektantką tego wyjątkowego miejsca i zadbała o spójność wizji swojego dzieła. Wnętrza zostały zaprojektowane w stylu glamour, a materiały wykorzystane do ich wykonania są najwyższej jakości, jak podkreślała nam Pani Ewa.

Rezydencja Niva rozciąga się na działce o powierzchni prawie 1,5 hektara, a dom zajmuje 140 metrów kwadratowych powierzchni. W jego wnętrzu znajdują się dwie sypialnie, każda z własną łazienką, oraz przestronny salon połączony z kuchnią. Miejsce to jest idealne dla maksymalnie 6 osób, które pragną zaznać niezakłóconego wypoczynku w otoczeniu pięknej przyrody, nie rezygnując z bliskości do stolicy.