Policja z Wyszkowa bada przyczyny wypadku samochodowego. Cztery osoby hospitalizowane

Na terytorium gminy Rząśnik, w powiecie wyszkowskim, doszło do groźnego zdarzenia drogowego, które aktualnie jest badane przez miejscową policję. 20-letni mężczyzna, prowadzący samochód marki Opel, nie dostosował swojej prędkości do trudnych warunków panujących na drodze. Jego pojazd wpadł w poślizg na oblodzonym odcinku jezdni, co doprowadziło do kolizji z drzewem a następnie do wypadnięcia auta do rowu.

Informacje na temat tego niebezpiecznego incydentu zostały przekazane przez funkcjonariuszy wyszkowskiej policji. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Wincentowo, leżącej w gminie Rząśnik na Mazowszu. Młody kierowca, mieszkaniec powiatu wyszkowskiego, jechał z Rząśnika w stronę Zygmuntowa. Podróż ta zakończyła się dla niego tragicznie – nie dostosował prędkości do warunków panujących w danym momencie na drodze, a skutek utraty kontroli nad pojazdem był fatalny. Jego samochód najpierw uderzył w drzewo, a potem zjechał do przydrożnego rowu.

Komenda Policji w Wyszkowie została natychmiast powiadomiona o zdarzeniu. Zarówno 20-letni kierowca, jak i trzech innych pasażerów pojazdu, wymagało natychmiastowej pomocy medycznej i zostało przetransportowanych do szpitala. Policjanci i służby ratownicze szybko dotarły na miejsce wypadku, aby udzielić niezbędnej pomocy i zabezpieczyć teren.