Odwiedź tunel aerodynamiczny i oderwij się od ziemi!

Marzysz o tym, żeby unosić się w powietrzu lub latać jak ptak, ale skok ze spadochronem nie do końca jest dla Ciebie? Alternatywę stanowi tunel aerodynamiczny, który dostarcza nie mniejszych emocji niż swobodne spadanie.

  1. Czym jest tunel aerodynamiczny?
  2. Co jest ważne podczas zabawy w tunelu aerodynamicznym?
  3. Tunele aerodynamiczne – voucher prezentowy

W tunelu aerodynamicznym można pokonać grawitację, oderwać się od ziemi i poczuć ile radości sprawia latanie, bez konieczności wznoszenia się na kilka tysięcy metrów nad ziemię. To świetny pomysł na prezent na każdą okazję i dla każdego, kto lubi czuć, jak krew pulsuje mu w żyłach, a adrenalina daje zastrzyk energii.

Czym jest tunel aerodynamiczny?

Tunele aerodynamiczne zyskują na rynku coraz większą popularność, ponieważ stanowią realną konkurencję dla znacznie droższych i bardziej wymagających pod względem fizycznym skoków ze spadochronem. Taki tunel to specjalnie przygotowana przestrzeń, w której można symulować lot. Jest to możliwe dzięki urządzeniu wyposażonemu w wentylatory, wytwarzającemu strumienie powietrza o różnej prędkości. Cała konstrukcja jest zbudowana bardzo precyzyjnie, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dzięki temu uczestnicy mogą cieszyć się z emocji, jakich dostarcza strumień powietrza o prędkości nawet 320 km/h – tego nie da się opisać słowami!

Co jest ważne podczas zabawy w tunelu aerodynamicznym?

Chociaż priorytetem jest dobra zabawa i zafundowanie uczestnikom zastrzyku adrenaliny, nic nie odbywa się kosztem bezpieczeństwa. Każdy użytkownik, jeszcze przed wejściem do tunelu, odbywa szkolenie trwające około jednej godziny. W tym czasie uczy się wykonywania odpowiednich ruchów, dzięki którym może w pełni skorzystać z możliwości, jakie daje tunel aerodynamiczny.

Oprócz teorii istotny jest również właściwy ubiór. Dla zapewnienia bezpieczeństwa oraz dla uzyskania odpowiednich efektów, uczestnicy ubierają się w specjalny kombinezon. Konieczne jest również założenie kasku ochraniającego głowę oraz zatyczek do uszu – generowane przez wentylatory strumienie powietrza wytwarzają duży hałas, który może działać szkodliwie na słuch. Zaleca się, aby prywatna odzież pod kombinezonem była odzieżą sportową, a na pewno taką, która jest wygodna i nie powoduje nadmiernego pocenia się. Odpowiednia będzie lekka koszulka bawełniana z krótkim rękawem, sportowe spodnie oraz obuwie. Dla podniesienia bezpieczeństwa, do tunelu warto wejść bez biżuterii i zegarka.

Cała zabawa trwa około trzech minut – niby niewiele, jednak w tym czasie możesz zobaczyć jak to jest oderwać stopy od ziemi i spróbować swoich sił w powietrzu. To dobra rozgrzewka przed skokiem ze spadochronem.

Tunele aerodynamiczne – voucher prezentowy

Czy można oprzeć się możliwości spełnienia marzenia o lataniu? Zdecydowanie nie! Zatem jeśli mieszkasz w okolicy stolicy, wybierz tunel aerodynamiczny Warszawa i ciesz się z lotu w naszym tunelu. To też świetna opcja, jeśli szukasz atrakcyjnego prezentu dla bliskiej osoby, szefa lub koleżanki z pracy – obdarowana osoba ma aż rok na to, aby umówić się na dogodny dla niej termin i spróbować swoich sił w lataniu, a jeśli prezent się nie spodoba, Ty możesz zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dni lub wymienić go na inny voucher.

Taki prezent to prawdziwa atrakcja – możesz go podarować każdemu, kto ukończył 15 lat, waży mniej niż 100 kg i ma od 150 do 190 cm wzrostu (te wymogi mają związek z bezpieczeństwem uczestników oraz ograniczeniami technicznymi tunelu). To sposób na relaks i prawdziwe emocje, których trudno doświadczyć w innym miejscu.