Nowa atrakcja dla mieszkańców Warszawy – na Wiśle pojawiła się pływająca sauna

Tego jeszcze w Warszawie nie było. Nowa atrakcja, czyli sauna na wodzie, jest już dostępna dla mieszkańców stolicy. Korzystając z niej można się ogrzać i jednocześnie podziwiać piękne widoki.

Sauna dla mieszkańców w Porcie Czerniakowskim

Zacumowana przy ulicy Zaruskiego 3 sauna przyjęła pierwszych gości w poniedziałek 22 listopada. Po wielu miesiącach przygotować dzielnica Wisła zaprosiła wszystkich chętnych do korzystania z tej niespotykanej do tej pory miejskiej atrakcji.

Jak informują inwestorzy, sauna na Wiśle będzie czynna codziennie przez cały rok. W pierwszym tygodniu wizyty były bezpłatne dla wszystkich odwiedzających. obecnie darmowe sesje obejmują godziny: 08.00-12.00, 14.00-15.00 oraz 17.00-18.00. Obiekt jest otwarty w godzinach 06.00 – 00.00.

Co wyróżnia saunę na Wiśle?

Przede wszystkim już sam fakt zlokalizowania sauny na wodzie. Do tej pory tego rodzaju atrakcje kojarzono głównie ze stałym lądem, salonami masażu czy ośrodkami sportowo-rekreacyjnymi i hotelami. Teraz, zarówno ci, którzy dbają o swoje zdrowie, jak i ci poszukujący chwili relaksu, będą mogli się cieszyć niezwykłym widokiem podczas korzystania z tego wyjątkowego miejsca.

Wnętrze sauny wyposażono w panoramiczne okno, które daje dostęp do nadrzecznych widoków. Zewnętrzy taras to idealne miejsce na odpoczynek w słońcu lub oddawanie się aktywności fizycznej. Dla zainteresowanych opiekunowie obiektu zapowiadają sesje przy muzyce, która spotęguje relaksacyjne działanie sauny.

Dla tych, którzy jeszcze nie są w temacie obeznani, polecamy zapoznać się z korzyściami płynącymi z regularnych wizyt w saunie.