Młody mężczyzna z Warszawskiej Pragi-Północ zatrzymany za posiadanie dużej ilości narkotyków

Zabezpieczona przez policję ilość środków odurzających była na tyle duża, że można byłoby z niej wytworzyć aż 220 porcji handlowych narkotyków. Oficerowie prawa zatrzymali 22-letniego mężczyznę na terenie Pragi-Północ, gdzie skrywał w swoim domu znaczącą ilość heroiny i marihuany. Po zatrzymaniu, młody człowiek usłyszał oficjalne zarzuty.

Pracujący dla Wydziału Operacyjno – Rozpoznawczego komendy obszarowej w Pradze-Północ specjaliści od przestępczości narkotykowej skoncentrowali swoje wysiłki na identyfikacji osób zaangażowanych w ten proceder. W trakcie dochodzenia, natknęli się na trop prowadzący do 22-letniego mieszkańca tej dzielnicy.

– Nasze badania wykazały, że również on posiada duże ilości nielegalnych substancji – poinformowała komisarz Paulina Onyszko z Komendy Stołecznej Policji.

Podczas sprawdzania przeszłości podejrzanego okazało się, że mężczyzna miał już wcześniej styczność z prawem. Policja, świadoma ryzyka potencjalnej ucieczki, postanowiła działać zaskakująco. Gdy podejrzany 22-latek pojawił się w bramie swojej posesji, funkcjonariusze natychmiast go obezwładnili i zatrzymali.