Lato na wielkiej scenie – Sting wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie

Dziś na Stadionie Narodowym czeka nas muzyczna uczta. W ramach międzynarodowego tournée na warszawskiej scenie wystąpi światowej sławy brytyjskiego muzyk – Sting.

My Songs Tour

Na to wydarzenie z niecierpliwością czekają wszyscy. Podróż z My Songs Tour artysta podjął jeszcze w roku 2019. Wtedy to wstąpił w Paryżu i Philadelphii. Koncert, który dziś odbędzie się w Warszawie, pierwotnie planowano na 24 lipca 2021 roku. Fani musieli jednak poczekać na ulubionego muzyka nieco dłużej.

Jak zapowiadają organizatorzy, koncert, który rozpocznie się o godzinie 20.45, będzie wyjątkowym wydarzeniem. Dynamiczne, żywiołowe brzmienia przeprowadzą słuchaczy przez najbardziej znane i uwielbiane na całym świecie przeboje. Fani usłyszą nie tylko te piosenki, które Sting stworzył podczas kariery solowej, ale również jako solista zespołu The Police.

Jedyny taki koncert..

Podczas koncertu okrzykniętego mistrzowskim występem od początku do końca z całą pewnością w programie nie zabraknie takich utworów, jak Roxanne, Message In A Bottle, Shape Of My Heart, Roxanne, czy English Man in New York. W przypadku kompozycji wykonywanych pierwotnie z The Police, artyście towarzyszyć będzie zespół rockowy:

Dominic Miller – gitara
Josh Freese – perkusja
Rufus Miller – gitara
Kevon Webster – keyboard
Shane Sager – harmonijka
Melissa Musique, Gene Noble – chórki

Zanim jednak usłyszymy gwiazdę wieczoru, wydarzenie o godzinie 19.00 otworzy wokalistka Anna Maria Jopek. Następnie o godzinie 20.00 wystąpi Joe Sumner, założyciel zespołu Fiction Plane, a prywatnie syn lidera The Police.

To kolejny z wyjątkowych koncertów na PGE Narodowym. Dwa tygodnie wcześniej na warszawskiej scenie przed fanami wystąpił zespół Rammstein.