Klocki na prezent? Sprawdź zabawki z Out Of The Box!

W ofercie sklepu Out Of The Box dostępne są zestawy klocków zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Tego typu zabawki to częsty wybór, jeśli chodzi o zrobienie prezentu np. na urodziny malucha. Co jednak można ułożyć z klocków od firmy InPost?

Klocki z Out Of The Box – co można z nich złożyć?

Na stronie internetowej sklepu znajdziesz zestaw klocków w trzech wariantach! Mają one ciekawy design i mnóstwo kolorowych elementów, które zachęcają do budowania. Co da się złożyć z klocków InPost?

  • Klocki Sortownia – to miejsce w firmie kurierskiej, do którego trafia każda przesyłka. To tam przechodzi ona przez niezbędny proces sortowania, aby dotrzeć do odpowiedniego domu. W zestawie znajduje się 5 figurek reprezentujących pracowników przedsiębiorstwa InPost, a konstrukcje zbuduje się za pomocą 747 elementów.

  • Klocki Paczkomat® InPost z samochodem eko – można wcielić się w rolę kuriera i spróbować dostarczyć wszystkie przesyłki do wybranego punktu na czas. Dzięki figurkom pracownika i osoby odbierającej swoje paczki, zabawa nabiera jeszcze więcej realizmu. Nie da się też zapomnieć o małych paczuszkach dołączonych do zestawu, które umieszcza się w maszynie Paczkomat!

  • Klocki Ciężarówka – to ostatni dostępny komplet klocków. Otwierana paka z tyłu pojazdu i mnóstwo przesyłek sprawia, że można poczuć się jak najprawdziwszy kurier!

InPost ceni sobie współpracę z polskimi producentami, dlatego klocki zostały wyprodukowane przy współpracy z firmą COBI. Co więcej, wszystkie zestawy łączą się ze sobą, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć całe kurierskie imperium w Twoim pokoju! Na dodatek zestawy pasują do klocków od innych producentów.

Dlaczego klocki to dobry pomysł na prezent?

Klocki dla dzieci to prezent kupowany często na urodziny, święta czy innego rodzaju okazje. Zabawa nimi to nie tylko rozrywka, ale i rozwój. Dzięki budowaniu dziecko może rozwinąć swoje zdolności związane z motoryką ciała – musi skupić się na tym, który klocek, w którym miejscu powinien zostać ułożony. Co więcej, rozwija się myślenie przestrzenne, a także wyobraźnia i kreatywność.

Czy jednak takie zabawki są przeznaczone tylko dla dzieci? Co z klockami dla dorosłych? Oni również wiele zyskają dzięki układaniu poszczególnych elementów. Po pierwsze to dobry sposób na spędzenie wolnego czasu – kreatywność i wyobraźnia u dorosłych jest równie ważna, więc warto ją rozwijać. Po drugie, po całym dniu pracy, klocki pozwolą się zrelaksować i odprężyć, a także oczyścić głowę z natłoku myśli. To dobra zabawa i rozwój dla starszych oraz młodszych.

Out Of The Box – co to za sklep?

Out Of The Box to sklep należący do polskiej firmy kurierskiej InPost. Klienci mają do wyboru szeroki asortyment z sześciu dostępnych kategorii: Dom i ogród, Dla dzieci, Materiały do pakowania, Ubrania, Outdoor i sport oraz Klocki.

Można tam też znaleźć wiele ekologicznych rozwiązań. Certyfikowane materiały, ekologiczne produkty, wielokrotne korzystanie – to wszystko znajdziesz w sklepie Out Of The Box. Kupione artykuły da się zamówić wprost pod wybrany adres lub do najbliższego automatu Paczkomat. Ty wybierasz!