Hala Gwardii – popularne miejsce spotkań

Hala Gwardii jest punktem dobrze znanym każdemu mieszkańcowi Warszawy. Odbywają się tam targi produktów naturalnych i ekologicznych, a także liczne wydarzenia kulturalne. To popularne i często odwiedzane miejsce, które zaskakuje różnorodnością i dobrą jakością sprzedawanych tu towarów.
 

Przestrzeń targowa Hali Gwardii i Strefa Restauracji

 
Sale Targowe Hali Gwardii to miejsce, które przeniesie cię w krainę niesamowitych smaków i zapachów. Oferowane tu potrawy są smakowite, a przede wszystkim w pełni naturalne. Serwuje się tu dania regionalne oraz ekologiczne wykonane z najwyższej jakości składników. W Hali znajduje się około 25 restauracji oferujących kuchnie polskie oraz zagraniczne. To, co je łączy to doskonały dobór składników i idealnie dobrana kompozycja smaków.
 
Znajdziemy tutaj także wysokiej jakości produkty regionalne oraz wiele rodzajów żywności BIO i EKO. Są tutaj wyroby wegańskie oraz bezglutenowe. Znajdziemy tu dosłownie wszystko, czego potrzebuje szanujący się warszawiak.
 

Wydarzenia kulturalne na Hali Gwardii

 
W hali dba się o pamięć o polskim legendarnym trenerze bokserskim Feliksie Stammie. W Hali zobaczymy związaną z nim wystawę fotografii przedstawiających mistrza oraz wielu wybitnych zawodników pięściarstwa. Nie zabraknie historycznych momentów i przełomowych chwil dla tego sportu.
 
W hali znajdziemy również ring, na którym treningi prowadzić będzie mistrz olimpijski Jerzy Rybicki. Na pewno nie zabraknie tutaj pasjonatów tego sportu.
 
Niedługo ma tu tez powstać Muzeum Boksu z salą poświęconą mistrzowskiemu trenerowi Stammowi. Powstanie ono dokładnie w tym miejscu, gdzie niegdyś polska świętowała tryumfy z powodu wielkiego sukcesu na Mistrzostwach Europy. Zawody odbyły się właśnie w tej Hali.