Gratka dla miłośników Formuły 1: Bolid Scuderia AlphaTauri do obejrzenia w Warszawie

Wszyscy entuzjaści Formuły 1, mieszkający w Warszawie mają powód do radości. Na terenie stolicy jest możliwość bezpłatnego podziwiania samochodu wyścigowego Scuderia AlphaTauri z 2021 roku, który został odnowiony i przemalowany na bieżące kolory. Pojazd należy do ekipy z miejscowości Faenza, której sponsoruje Orlen, a prezentacja miała miejsce właśnie w siedzibie tej firmy.

Przez najbliższe dni mieszkańcy Warszawy będą mogli z bliska przyjrzeć się bolidowi Scuderia AlphaTauri. W centrali Orlenu, zlokalizowanej przy ulicy Bielańskiej 12, wystawiono samochód wyścigowy drużyny z Faenzy. Obszar ekspozycji jest jedynie otoczony taśmą – nie ma żadnej szyby separującej od pojazdu, więc zwiedzający mogą bez przeszkód robić zdjęcia. Samochód wyścigowy z 2021 roku, który został odnowiony i przemalowany na aktualne kolory z logo Orlenu, jest dostępny do oglądania od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 21.

W dodatku, bolid udał się również w dwumiesięczną trasę promocyjną po Polsce i będzie można go spotkać na stacjach paliwowych Orlen rozmieszczonych w różnych częściach kraju.