Garażowa okazja na zakupy w warszawskich Włochach

Za nami kolejna edycja ulubionego przez warszawiaków wydarzenia – wyprzedaży garażowej. Tym razem organizatorzy zaprosili chętnych do dzielnicy Włochy. Oferta była niezwykle atrakcyjna – od ubrań, poprzez książki i zabawki dla najmłodszych, aż po naczynia i przeróżne akcesoria domowe w przystępnych cenach. Zapraszamy do galerii, gdzie prezentujemy prawdziwe skarby, które można było tam zdobyć.

Artystyczny Dom Animacji w dzielnicy Włochy stał się areną niecodziennego wydarzenia. W sobotnie popołudnie 9 września, od godziny 14:30 do 16:30, miejsce to tętniło życiem z powodu wielkiej wyprzedaży garażowej, zwanej potocznie “garażówką”.

Organizatorzy zwrócili się do miłośników stylu retro, kolekcjonerów książek oraz zwolenników filozofii Zero Waste. Ponadto, osoby posiadające przedmioty, które chciałyby oddać w nowe ręce lub sprzedać, również mogły znaleźć coś dla siebie. Jeżeli przynajmniej jedno z tych stwierdzeń dotyczy Ciebie, mamy dobre wieści – zapraszamy na kolejną odsłonę naszej garażówki! – zachęcali twórcy imprezy.