Dzień Westminster – charytatywne wydarzenie na Torze Wyścigów Konnych Służewiec

Przed nami wyjątkowe wydarzenie charytatywne, które odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. W najbliższą sobotę, miłośnicy koni i nie tylko będą mieli okazję uczestniczyć w kolejnej, już czwartej edycji Westminster Day – imprezy, która cieszy się dużym zainteresowaniem w Warszawie. Najważniejszymi punktami programu będą trzy emocjonujące gonitwy: Puchar Przyjaźni Westminster, St. Leger oraz charytatywny wyścig Westminster Charity Race.

Warto podkreślić, że Westminster Charity Race to jedyna tego typu gonitwa w Europie. Co więcej, to właśnie z tego wydarzenia pochodzi największa część puli nagród wynoszącej niemal 250 000 zł. Cała suma zgromadzona dzięki temu wyścigowi zostanie przekazana na cele statutowe polskich organizacji charytatywnych, działających na rzecz potrzebujących.

Charytatywna impreza Westminster Day odbędzie się w sobotę 2 września. Miejsce spotkania to Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godzinę 13:00. Bez wątpienia będzie to dzień pełen emocji i dobrego serca, celebrowania międzynarodowej przyjaźni oraz momentów, które pozostaną w naszej pamięci na długo.