Daniel L., znany polski freakfighter, w kłopotach po potrąceniu przechodzącej na pasach kobiety

Dość dobrze znaną w środowisku sportowym postacią jest Daniel L., popularny freakfighter, który zdobył uznanie fanów gali Clout MMA. Swego czasu występował również na prestiżowych galach Wotore i zdobył wyjątkowo cenny Puchar Świata w K1. Mimo swojego skierowania w stronę bardziej rozrywkowych imprez sportowych, utrzymanie wysokiej formy fizycznej przyciąga do niego wielu entuzjastów.

Niestety, ostatnie wydarzenia rzucają cień na reputację Daniela L. Jak udało się dowiedzieć portalowi “Fakt” za pomocą nieoficjalnych źródeł, 28-letni bojownik potrącił kobietę na przejściu dla pieszych. Po przybyciu służb policyjnych na miejsce incydentu ustalono, że miał on w swoim organizmie 0,5 promila alkoholu. Funkcjonariusze natychmiastowo zdecydowali o odebraniu mu prawa jazdy.

Ten niefortunny incydent miał miejsce w Warszawie, dokładnie w środowy wieczór przed północą. Ofiarą stała się 24-letnia Laura, która opowiedziała o swoim doświadczeniu zderzenia portalowi “Fakt”. Wypadek zdarzył się na Placu Mirowskim, kiedy młoda kobieta próbowała przejść przez przejście dla pieszych na zielonym świetle.